Wpis z mikrobloga

Włączyłem sobie rozmowę Wojewódzkiego z Bosakiem, i przyznam że #!$%@? ten program się zrobił. Z większością poglądów (z dużą większością) się nie zgadzam, ale uważam, że ten chłopak jest tak #!$%@? inteligentny, i zawsze przygotowany do programu że zagina polityków z 30 letnim stażem na scenie. Natomiast z programu dowiedziałem się: "czy ty już ruchałeś" "nie ruchałeś jeszcze?" "czemu nie ruchałeś?" i czy ma włosy na klacie.

Ja rozumiem rozrywkową część wojewódzkiego, ale nie raz goście u niego mogli wyrazić swoje opinie o przemyślenia. Jak się zaprasza skrajnego konserwatystę, to wypadało by porozmawiać dlaczego nie lubi np homoseksualistów, co sądzi o tym czy o tamtym, oczywiście wtrącając jakieś "śmieszne" przerywniki. A nie rozmawiać standardowo o seksie i dupach.

Liczyłem na fajny program a dostałem kupę.

#mowiejakjest #bosak #wojewodzki
  • 7
@doktor_nawigator: A kogo i dlaczego miało by interesować czy Bosak zaruchał już czy nie? Bardziej interesuje mnie dlaczego np. nie uważa homoseksualistów za normalnych ludzi, albo co sądzi o wpływie KK na państwo.

Wojewódzki zaprosił sobie idealnego oponenta do naprawdę fajnej dyskusji. Mamy w zestawieniu ultra konserwatystę, i mega liberała. @OjciecMarek: Obydwoje wbrew pozorom są naprawdę inteligentni. Tyle, że wojewódzki wybrał drogę szołmena ale ma coś ciekawego do przekazania. To,