Wpis z mikrobloga

  • 1187
Ale w sumie dużo białek osiągnął przez rok xD
-wycofanie się całkiem z serwisu
-współpraca z Orlenem - bardzo owocna, znienawdzil go prawie cały wykop
-spadek popularności strony (oby tak dalej, bardzo kibicuję)
-dodanie nowych funkcjonalności w postaci pułapek na rumuna : które on ofc świetnie omija i tylko zwykli użytkownicy cierpią XD
-dodanie #!$%@? takiego regulaminu że wszyscy myśleli że to jakiś #!$%@? prank bo był jak napisany przez 11latka
-teraz bronienie parówek na orlenie i dawanie banów bo ktoś powiedział że jedne są krótsze niż drugie xD

@m__b tak trzymaj. życzę w 2023 wciąż takich samych sukcesów

#wykop
  • 33
@visas: ja nie kibicuje, bo to jedyne miejsce, gdzie huppchociaż może sobie popisać, a bez wykopu poza pracą zostanie jedynie komputer i gapienie się w ścianę, ehhh
via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@visas: Zapomniał pan o świetnych zabezpieczeniach antyrumunowych, w postaci limitów i weryfikacji. Które oczywiście nie działają tylko utrudniają korzystanie z serwisu.
@visas: ehh gdzie huopu do rzeczywistości wracać, gdzie zaraz każdy by widział, że ma do czynienia ze spoerdoliną. Na wykopie przynajmniej musi wejść na profil i przejrzeć wpisy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@visas: o kurde, a ja myślałem że robienie gały Orlenowi już się skończyło, ale jak widać to była tylko chwilą przerwy na przełknięcie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@visas: i jeszcze obsesyjna proukrainska propaganda.

Wystarczy wrzucić dwa identyczne filmiki na których:
giną rosjanie - milion plusów
giną ukraincy - ban i usunięcie wstawki

Niezależny portal tworzony przez użytkowników xDDDDDD
@visas: afery są od lat, #!$%@? ux/ui, #!$%@? zabezpieczenia, reddit kasuje łykop na śniadanie, a ludzie jak siedzą tak siedzieli. Pojawiają się jakieś alternatywy to ostatecznie są wyśmiewane albo początkowy zapał userów znika w tydzień. ( hejto ) Wiem co mówie to moje 10 konto a z wykopem mam styczność od 2006. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i jeszcze obsesyjna proukrainska propaganda


@Gawol_1: przecież to jest taka psychoza że za stwierdzenie faktu że kupiona na Ukrainie kukurydza techniczna (skażona toksynami) trafia na nasze półki jesteś nazwany ruską onucą xD mimo że to fakt, były liczne artykuły gdzie stwierdziły to instytucje państwowe. Masz jeść zatrute jedzenie żeby pomóc Ukrainie wygrać xD w zamian dostaniesz przywilej pracy na ich 500+ i kult bandery
-dodanie #!$%@? takiego regulaminu że wszyscy myśleli że to jakiś #!$%@? prank bo był jak napisany przez 11latka


@visas: to ktoś to, w ogóle, czyta? Przecież moderacja i tak się nie stosuje do regulaminu, tylko robi wszystko wedle swojego uznania.