Wpis z mikrobloga

Dobra, bo ja już wiem, jaka będzie narracja na następnym strimie Wardęgi:

Bo widzicie te wykopki to wcześniej #!$%@? tych ludzi co wyzywają od 60 i konfidentów, patrzcie tutaj, widzicie? A teraz sami wyzywają rafonixa nie, właśnie takie są wykopki **śmiech Wardęgi** i weź tu im dogódź.
Dlatego podsumujmy, nikt normalny, nie wyzywa rafonixa od 60, czy konfidentów, po prostu chłop co przez tyle lat zgrywał gita i przez tyle lat #!$%@?ł taka sama jak nie gorsza patologie, na koniec poszedł naskarżyć, że go wyzywajo XD śmiechu warte, a najlepsze, że ten sam chłop zrobił wjazd na chatę magicala i zapowiadał na swoich strimach, że go zabije, przecież to wszystko jest na youtube, dlatego każdy ma teraz bekę z krasuli, bo pokazał, jaka jest #!$%@?ą, bo takie zachowanie jest #!$%@?, a nawet frajerskie, bo uczestniczył w tej szopce dopóki nie spadł z rowerka, taka prawda. Że chłop ma czelność robić z siebie ofiarę, w głowie się nie miesci. Jakies grube spięcie w głowie od tych antydepresantów XD
#famemma #rafonix #wardega
Heekate - Dobra, bo ja już wiem, jaka będzie narracja na następnym strimie Wardęgi:
...
  • 4
@Heekate: btw ma ktoś przedłużoną wersje tego nagrania gdzie na omegle połączyły się jakieś typiarki, które myślały że on o nich mowi i automatycznie zaczął je cisnąć? bo to zniknęło z YT kilka lat temu już