Wpis z mikrobloga

Zaczekaj Ulfi bo widzowie spamują na czacie o Magicalu. Słuchajcie no z Danielem znamy się już mega dużo lat. Jakby nie patrzeć Daniel tworzył z nami Fame MMA. Występował przecież na pierwszych dwóch galach. Do dzisiaj stary jego walka z Rafonem uznawana jest za stary największe wydarzenie freakowe. Teraz wyszedł z więzienia, od razu zyskał nową falę popularności i wiesz stary ja tam mu dobrze życzę. Mam nadzieje, że wiesz gdzieś tam znajdzie swoją drogę, jakiś tam balans jeśli chodzi o content. No i co mam nadzieje że wiesz wpadnie tu do nas jakoś na Aferki. Mogę tez już w sumie zdradzić że odzywałem się do niego w sprawie ewentualnej walki. Zobaczymy jak to będzie nie. On by chciał oczywiście rewanżu z Rafonem, ale to jest no do przedyskutowania jeszcze z samym Rafonem, ale też no z Andrzejem chłopakami itd. Wiesz o co chodzi stary. W każdym razie cieszymy się że Magical wyszedł internet jakby znowu odżył i zobaczymy co tam będzie dalej nie? No bo wiesz jakby nie patrzeć to stary Magical to jest już klasyk internetu gdyby nie on to pewnie to wszystko by się tak nie rozwinęło i gdzieś tam nawet ja mogę powiedzieć że mu sporo zawdzięczam bo to były te pierwsze gale stary, ale też ten program w uwadze, który wiesz w kontrowersyjny sposób może ale nas sposób wypromował. Nawet stary ten stream gdzie z Meduską wbiliśmy na urzędniczą nie. Daniela znam tez no w #!$%@? lat w sumie. No byliśmy tymi pierwszymi takimi streamerami w Polsce nie? I mimo że tam różnie się może układało miedzy nami to teraz stary przynajmniej z mojej strony jest git wszystko i chętnie bym wiesz z Danielem coś jeszcze zadziałał. Wiesz tak jakby trochę reaktywując tą starą gwardię internetu, wiesz o co chodzi.
#famemma #patostreamy
Pobierz Azorek77 - Zaczekaj Ulfi bo widzowie spamują na czacie o Magicalu. Słuchajcie no z Da...
źródło: comment_1673610228amwpkHBhbjf7ZbkjTvmYG7.jpg
  • 2
mimo że tam różnie się może układało miedzy nami to teraz stary przynajmniej z mojej strony jest git wszystko


@Azorek77: Pamiętam jak dzwonił na urzędniczą wyjaśniać arsena za to że chodzi w patriotycznych dresach a nie wie nawet kiedy był chrzest Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)