Wpis z mikrobloga

No więc dłubie sobie plansze, trochę zmieniłem koncepcje planszy tz nie rysuje mostu nad planszą jak w orginale tylko cały "most" robię w środku planszy i zamiast wejścia na most będzie teleport. Mam parę zagwozdek layoutowych - nie moge sie zdecydować jak robić podpisy pod sekcjami w środku planszy (wrzuciłem różne warianty roboczo) również niezbyt mam pomył na ramkę pomiędzy kręgami mógłbym zostawić na czarno tak jak jest ale wygląda to hmm okej...,? Może ktoś z was miałby jakiś światły pomysł (moze jakis ornament a la wikingowy pattern ?!)


#grybezpradu #planszowki #gryplanszowe #magicznymiecz #midjourney #dalle #schubaimiecz #grafika
schuba - No więc dłubie sobie plansze, trochę zmieniłem koncepcje planszy tz nie rysu...

źródło: comment_1673607975cAuYcizWPjr9IVFkt8wufo.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@schuba:
Wygląda super!

Jakbym miał zagrać w taką wersję Magicznego miecza, to... no, to też bym nie zagrał, bo to wciąż Magiczny miecz, ale przynajmniej bym sobie poogladał jak inni grają.

Ps: czemu Cerber ma jedną głowę, nie powinien mieć trzech?
  • Odpowiedz
@venomik: no magiczny miecz to nie jest najlepsza gra (talizaman zreszta tez) na maksa losowa i w ogóle troche takie monopoly wiec to raczej podróż sentymentalna + okazja do nauczenia sie korzystania z AI i troche projektowania UI. Do trzyglowego cerbera podchodzilem kilkanascie razy i za kazdym razem wynik mnie nie satysfakcjonował i troche mi się już nie chce dłubac tego dalej , uznałem że duży pies zalatwi sprawe ;)
  • Odpowiedz
@William_Adama: a chętnie sobie przejrze, to jest na takim etapie że mogę jeszce zmienić koncepcje :) a to jest wogole jakiś bardziej rozbudowany pomysł z tą grą ? Tz zmienione karty postaci i zdarzeń ?
  • Odpowiedz
@Swiety_Judasz: żeby zachować spojna stylistykę używam podobnego prompta np "landscape, fantasy, colorfull heathers ,magic sparkles, far view, brown grass, cinematic, first person view, middle horizon, paint, , mm 60, f. 8, 8K" . i zmieniam tylko pierwsze dwa trzy zdania dodaje też zwykle opcje --seed aby uzyskać podobne rezultaty. Żeby połączyć obrazki używam edytora DallE jako bazy i w razie potrzeby dopieszczamy Affinity Photo. sporadycznie używam też clipdrop żeby usuwać obiekty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schuba: Swego czasu pobierałem wszystkie dodatki fanowskie do Magicznego Miecza, dawno nie oglądałem czy coś jeszcze powstało, niektóre dodatki nigdy nie ujrzały światła dziennego a lokacje już umieszczono na mapie większej. Zgoogluj forum magia i miecz, po zalogowaniu widać twórczość fanowską lub stronka magiaimiecz.eu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@William_Adama no właśnie przejrzałem sobie ten materiał i plansza jest przygotowana bardo fajnie z fajną stylowa grafiką no ale to wszystko jest jakieś takie chaotyczne mam wrażenie ...tz wrzucone jest masę różnych rzeczy które trochę nie wiadomo do czego przypiac i trochę mam takie wrażenie że w stosunku do takiej gry jak magicznymie z to jest jednak overengeneering
  • Odpowiedz