Wpis z mikrobloga

#gry #xbox ##!$%@? #zalesie

Tak z rok temu ogrywałem Saints Row 3 i 4. No ale jako, że miałem braki fabularne ze względu na mocne nawiązania do dwójki, no to teraz ogrywam dwójkę. I to jest ten niby najlepszy Saints Row?
Aktywności poboczne w większości są dość do dupy, i bez sensu podzielone na 6 poziomów, Trail Blazing o dziwo jeszcze gorsze od tego w trójce( ͡° ͜ʖ ͡°)chciałem chociaż porobić wyścigi, ale i wyścigi typu samolot, motór albo heli to chędożony koszmar przez nienajlepsze sterowanie i znaczniki, które ochoczo robią w #!$%@?. Jedynie mayhem i septic avenger w miarę działają jak powinny. Ech, może choć to fabułą nadrabia
  • 9
@vulcanitu: Ja tydzień temu skończyłem 3 i teraz ogrywam 4. Generalnie 4 mechanicznie pod każdym względem od 3 lepsze. Do 1 i 2 nie będę wracał.
Jak ktoś nie grał w 3 to nie ma co grać, fabuła taka sobie, gierka mechanicznie słaba, w 4 jest wszystko dużo lepiej rozwiązane w tym super moce, wszystko to co było w 3 i to w ulepszonej wersji.
Jestem zdziwiony jak fajna to gierka
@Pabick: czwórka też jest dobra, jedyna część w której Insurance Fraud jest przyjemny, ale bardziej jednak wolałem trójkę za to, że była jeszcze w miarę down to earth. Ale ta dwójka to serio męczy, robię fabułe i nara, szkoda nerwów na achivementy
@vulcanitu: Ja się nie dziwie czemu zdecydowali się nie wydawać 4 jako DLC do 3, bo mechanika jest zdecydowanie na plus w SR4 w tym co jest w SR3 (zwłaszcza że ogrywam jedną po drugiej) i woleli wydać jako osobną grę na ulepszonym silniku.
@vulcanitu: SR3 raz się zbugował podczas przechodzenia, ale wystarczyło odpalić grę na nowo i rozpocząć misję. Natomiast SR4 ani razu się nie wysypała a jestem na 20% gry.