Wpis z mikrobloga

@qesq: widzisz, wszystkie drogi w Łodzi były kiedyś takie brukowane lub kamieniste, #gimbynieznajo. Potem za czasów komuchów lano na nie asfalt bezpośrednio, dlatego po każdej ulewie i mrozie asfalt jest rozsadzany i niszczony. Dopiero w ostatnich czasach remontują i budują nowe drogi w nowej technologii. Problemem jest tylko kasa i pajace z klubu #elzera #ldz którzy narzekają że wszystko rozkopane bo miasto remontuje drogi.
@qesq: hitem to jest dochodzenie do praw odszkodowania, jak sobie rozwalisz oponę na takim kraterze. ZDiT korzysta z PZU i oddali mi… 25% kosztów wymiany dwóch przednich opon. Właśnie ich pozwałem.
@CosyGrave: ale tu jest tak cały rok, dziury z zeszłej zimy nie połatane jeszcze a już nowe wyszły. A jak załatane to tak że się płakać chce, a po tygodniu to samo. Prowizora pełną gębą.
Teraz się chwalimy wymianą "dywaników" - no super, tylko że na większości remontowanych odcinków podbudowy nie ma albo jest w stanie agonalnym, bonus to kładzenie asfaltu w ujemnej temperaturze i malowanie oznakowania w śniegu.
Jakościowo też
@esk0: ja w zeszłym roku wybiłem amortyzator ale ze były do wymiany to nie kręciłem afery ale teraz mam nowe i co co rok mam wymieniać …
@dezerter10: w punkt remonty w czasie deszczu a potem pikachuface do tego reagowanie na dziury nie jak pare lat temu ze jechała ekipa ale #!$%@? słupka i pora na csa..
ja w zeszłym roku wybiłem amortyzator ale ze były do wymiany to nie kręciłem afery


@qesq: trzeba było kręcić ( ͡º ͜ʖ͡º) po to UM/ZDiT ma ubezpieczenie aby z tego korzystać, im więcej osób będzie dalej to olewać "bo papierologia, czas, nerwy" to UM będzie lekceważyć problem "małych" kraterów bo na 1000 uszkodzeń może jedna osoba się zdecyduje wystąpić o zwrot kosztów naprawy.

jak to zgłaszałeś?
@SeriousDude: no Wiesz tylko nie wszystkie uszkodzenia Od razu widać wtedy bagietmajster się nie czepia ? Bo to tez pile do nadużyć by było ze przy każdej kopie dzwonię po bagiety jak mam do roboty zawieszenie a potem na koszt polisy sobie to robie wątpię ze to by przeszło