Wpis z mikrobloga

Bliska osoba nabyła #smartfon #samsung, model podstawowy: A13 5G. Niestety z rozczarowaniem odkryła, że do pudełka nie dołączono ładowarki, jedynie dwustronny kabel USB-C. Byłem zaskoczony - myślałem, że to praktyka dotycząca tylko #iphone ew. flagowców, które i tak są ładowane najczęściej indukcyjnie.

Wygooglowałem, i rzeczywiście: Samsung zrezygnował z dołączania ładowarek również w tańszych seriach A i M - oczywiście z troski o planetę i ograniczenie śladu węglowego.

Wzruszony ww. argumentacją otworzyłem stronę Samsunga żeby zakupić kostkę do ładowarki. Osoba, która nabyła telefon poprosiła mnie, abym zamówił dla niej brakujący element. Najlepiej oryginalne akcesorium, wszak producenci ostrzegają przed używaniem nieoryginalnych ładowarek - nie dość, że spalisz sobie chałupę, to jeszcze popsujesz telefon.

Oto, co ujrzałem. Wciąż mam łzy w oczach na myśl o tym, jak bardzo firma Samsung poświęca się dla ratowania naszej planety.

#android #telefony #technologia
p.....t - Bliska osoba nabyła #smartfon #samsung, model podstawowy: A13 5G. Niestety ...

źródło: comment_1673548237AiOYNB4Uu08OT491qZUyIL.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@prendergast: w mediamarkt masz tę 25W ładowarkę za 75 złotych. Jak poszukasz to pewnie znajdziesz jakieś inne dobre ładowarki taniej.

Samsung pierwszy do wyśmiewania, po czym szybciutko kasuje te reklamy i sam robi to samo, nie pierwszy raz xD
  • Odpowiedz