Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@clowncore: toz ta seria to koszmar, producent bez slowa wymienia te dyski, mialem 3 takie 500gb. Kiedys pisalem o mojej gehennie z tym gownem. Zobaczyli malpe w ubraniu z hasioka to i elektrośmieci mu dali.
@Pshemeck: to chyba aft w tym serwisie tego kompa mu składało, procek 3 generacje do tyłu, do niego płyta która go i tak zblokuje Power limitami i stockowy cooler, więc realnie wydajność nowej i3. Obudowa jakiś ogromny przestarzaly grat bez wentylacji i LEDów RGB, po to żeby wcisnąć tam microatx i malutką kartę. Śmieciowy dysk na sata, mimo że ostatnio tak m2 potaniały, że za 400 zł są już topowe pcie
@DupaZUszami: Khy, dziwnie kupować płytę droższą od samego procesora :#. Melina największym błędem było branie tej i7, w cenie jej mógłby kupić ryzena 5600 z płytą w cenie, i oszczędzone pieniądze przeznaczyć na 3060ti. Teraz ma "high endowy" procesor które nie nigdy nie wykorzysta z podzespołami z najniższej półki.
@wypocinyproductions: Takie czasy, tyle aktualnie kosztują najtańsze płyty z wbudowanym modułem wifi+bt intela, jej główny atut to możliwość zmiany na 13400/13500, w takim konfigu można wrzucić 3060 12GB, a nie kastrata z 8 przy zachowaniu tej samej ceny, wiadomo pare tygodni temu można było za 1400zł kupić 12400f + dobrą płyte od msi z wifi, która by i 13700 uciągneła, ale zlepiałem to z tego co akurat dostępne.
Tak na prawdę
@wypocinyproductions: przecież te fabryczne wentylatorki pewnie są po molexie, o ile są podlaczone xD
Co jak co, Samsung to jedna z moich ulubionych firm pod względem sprzętu, ale takiego dziadowskiego monitora bym nigdy nie kupił, zakrzywiony va 60 Hz, śmiech na sali do gambingowego PC, ale melinowi to by i 24 Hz wystarczyło, bo ten ociezaly móżdżek więcej nie zobaczy