Wpis z mikrobloga

Uwielbiam to podejście miejskich spółek. Moje osiedle korzysta z ekopaki, MPO podstawia ją raz w miesiącu zgodnie z harmonogramem. Chciałem tam wynieść gabaryty, ale niestety widocznie im się tak spieszyło, że nie otworzyli kontenera po jego zdjęciu z ciężarówki (nie wiadomo jak go otworzyć, ma jakieś blokady, łańcuchy itd). Dzwonię do MPO, po paru przerzuceniach między działami dodzwoniłem się do właściwej osoby. Przedstawiam problem, ale okazuje się że szczęśliwie nie ma problemu. Podjadą i otworzą kontener. Jutro. No ale przecież jutro go stąd zabieracie bo to jest podstawiane jedynie na 24h. No tak, ale przy okazji otworzymy go jutro.
#krakow
goferek - Uwielbiam to podejście miejskich spółek. Moje osiedle korzysta z ekopaki, M...

źródło: comment_1673537903OCIjRDvlYH58eYTpdLZ09t.gif

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie: nie każdy ma doświadczenie w pracy w wywożeniu śmieci, aby samodzielnie otworzyć specjalny kontener mający jakieś nietypowe zasuwy i zabezpieczenia z łańcuchów, w tym na wysokości niepozwalającej to zrobić bez drabiny. Bo to przecież nie jest standardowy kontener z wrzutniami od góry, tylko wielkimi drzwiami z boku.
  • Odpowiedz
@goferek: pozwolę sobie wkleić żarcik( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na budowie pracownik jeździ z pustymi taczkami tam i z powrotem. Kierownik w końcu go pyta:

- Dlaczego jeździsz z pustymi taczkami?

- Bo szefie taki #!$%@?, że nie mam czasu nawet taczki załadować!
  • Odpowiedz