Wpis z mikrobloga

@WladcaSlimakow: @Fridlevich: Bzdura! Tu nie chodzi tylko o bledy ale tez o wszystkie relacje, kolokacje i czyny.
Przyklad: Robisz jakis projekt, zrobiles go zajebiscie i wiesz, ze bedzie dobrze, bo sprawdziles wszystko 5 razy i robiles risercz na calym swiecie. Jednak musisz go dostarczyc na drugi koniec miasta. Pozydziles 100 zl na takse i wsiadles do autobusu ktory rozdupczyl sie w polowie a zostalo Ci pol godziny na dostarczenie tego.
@ExtraPensja: A jaki wpływ mam na to, że hipotetycznie urodziłem się np. bez ręki, nie ważne co zrobię to mi nie odrośnie bo po prostu się taki urodziłem.
Jaki mam wpływ na to, że (również) hipotetycznie mam nowotwór np. płuc pomimo, że nigdy w życiu nie paliłem papierosów.
@Fridlevich: Z ta reka to dobre jest, aczkolwiek nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Znam typa co nie ma dwoch rak a jest #!$%@? takim ze hej, co rusz nowe swinie wyrywa. Co do raka, to nie tylko od szlugow mozna go dostac, marketowe zarcie, mc donaldy i inne, demontaz azbestu w okolicy itd itd. Nadal twoje wybory ze jesz rakotworczego makdonalda, albo gotujesz na porysowanej rakotworczej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
bo np w szkole podstawowej dokuczales takiemu jednemu Mirkowi, a ten Mirek siedzi teraz w urzedzie i wydaje zezwolenia, a Ty jako swoisty Janusz Byznesu rozkrecasz swoj interes, znalazles okazje zeby kupic bardzo tanio jakis bardzo dobry alkohol ale nie masz koncesji i idziesz do urzedu. A tam Miras doskonale pamieta jak go wyzywales i dokuczales i kaze Ci doniesc stos niepotrzebnych dokumentow, okazja na tani alkohol ucieka Ci sprzed nosa a