Wpis z mikrobloga

  • 0
@fizzly stać mnie xd a serio to mocno się różni względem tego co widać w sklepie i chce żeby mi się podobało a nie na zasadzie jak już jest to się przyzwyczaję xd
@Pentylion: przyznam że chyba najlepiej do tej fototapety i zielonych mebli będzie właśnie biała farba. Możesz na stronie ikea w kreatorze kuchni sobie zrobić pomieszczenia, ustawić meble i kolory i zobaczyć co lepsze. Ale moim zdanie biały to najlepszy, jak już to te zielonkawe z lewej choć ten jaśniejszy lepszy.
@Pentylion: nie no, ja to nawet rozumiem, tylko mogłaś zdecydować się na 3 i je sprawdzić je na ścianie...a nie wykupować wszystkie wzorniki w sklepie :D Imo do miętowych frontów tylko białe ściany, bo inne kolory trochę się gryzą, a miętowe ściany do miętowych frontów to lipton.
@Pentylion: białe ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) do miętowego pasuje ewentualnie szary/czarny, mogłyby też być takie (ostatnio widziałem kuchnię z czarnymi fontami i byłem zaskoczony że mi się podobała, z tym że nie była błyszcząca-to na jej plus). Albo brudny róż, też pasuje, ale nie wiem czy bym to widział na ścianie. Chyba że
@raz-dwa-trzyy: tylko beckersem trzeba umiec malowac. tzn zgodnie z tym co opakowaniu. grunt beckersa, farba podkładowa beckersa i na koniec farba. jak pominiesz albo dasz cos innego to nie związe się z podłożem - mario budowalniec i inni robili testy zrywania tasm i podsumowali beckersa odpowiednio