Wpis z mikrobloga

Andromeda olała jego szkolne zaczepki pokazując, że nie jest zainteresowana doktorem bez habilitacji to doktór zaatakował Kozubela, ale że się zderzył jak ze ścianą, który przejechał się po nim jak po walcu to doktór usunął Twittera, po czym go przywrócił i spróbował drugiego podejścia, ale wynik był oczywisty i finalnie Piotrek przeprosił nagrywając nawet film, gdzie przeprasza Kozubela licząc, że "ofiara" bestii ze wschodu usunie wszystkie skriny ośmieszające jego nieomylność i zaburzenia, czego się nie doczekał.
Finał historii: Pietrula popłakał się na wszystkich socialmediach.
Kurtyna.

#napierala #bestiazewschodu
  • 31
@KarolaG17: Śmiejeta się, ale wzrost zachowań autodestrukcyjnych naszego kochanego doktora nhab. będzie proporcjonalny do wzrostu rozpoznawalności. Zupełnie poważnie sądzę, że może się to dla niego bardzo źle skończyć. Gość potrzebuje pomocy psychiatrycznej i to szybko.
@Wojtekwolak666: Czy ja wiem? Od 3 dni zaszyłem się w odmętach internetu aby lepiej zrozumieć napieralizm. Wpływ na to miało, to że odnalazłem w komentarzach pod jednym z filmów mego brata - Alana.

W każdym razie, mam dziwne wrażenie, że Wykop, Jaro, Jacko, Zychu, Narole, RON i to wszystko to jest tylko przystanek. My nie jesteśmy aktorami tej noweli. Prawdziwym nemezis Pietrasa jest Jego Eminencja Pan Prof., nieeeee zwyrole nie on.
@jariosalieri: Ostatnie mnie męczy już historia, yeap napieralizm zostawia ślad na całe życie, dużo słucham o metalu.

Wszechnica FFW, Koszmarne Horrory, Lex Fridman (to jest mega mądry koleś, widać, że programista. Zdolność do syntezy level 1000, trochę autystyczne podejście do sprawy), astrofoza, układ sił, układ otwarty. O historii to raczej lepiej pytać: @gnomol, @Narcyz_, @IsidorY, @Mjj48003
@bkce: Ostatnio jeszcze oglądałem wykłady timothy snydera o Ukrainie. Dosyć ciekawe. Nadrobię Napierałę i biorę się za wszechnicę, bo wydaję się dosyć ciekawa, astrofaza i fridmana też zobacze. Janke już coś oglądałem.
@bkce: hehe dzięki za wyróżnienie

@jariosalieri: jeśli chodzi o historię to ja oglądam głównie zagraniczne materiały, ale kilka polskich perełek też jest
Muzeum Historii Polski w Warszawie - bardzo fajne podcasty, natknąłem się niedawno i są super, sporo różnych tematów. Jest Polska średniowieczna, jest Rzepa, jest IIWŚ, polecam.
Na bitewnym szlaku - Rewelacyjny kanał o głównie historii polskich bitew, coś jakby polskie Kings & Generals
Historia w 5 minut -