Wpis z mikrobloga

Wykopki się śmieją, że Polacy mają mentalność z Europy Wschodniej, a sami takie rzeczy piszą i plusują XD

Jakby ktoś nie wiedział, to w Alpach metafizyczne wykopowe 15k PLN zmienia się w jako takie 3200 euro, czyli taki wykopek z wysublimowanych wyższych sfer, będzie stał w kolejce na wyciąg narciarski razem z Hansem, mechanikiem samochodowym albo nawet ze śmieciarzem z fantazją z Niemiec XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #finanse
s.....i - Wykopki się śmieją, że Polacy mają mentalność z Europy Wschodniej, a sami t...

źródło: comment_1673456558QZKHNucpC0Gp8lveDoTcd3.jpg

Pobierz
  • 13
nadal lepiej kasować 3200 euro siedząc za biurkiem niż być robolem


@elperson: ale gdzie on tam napisał o biurku? XD

Typ już jest gorzej niż robolem, bo nigdy tyle nie zarabiał, skoro takie rzeczy pisze, a nawet jakby zarobił, to by się zachowywał jak bananowe dzieci z Podlasia jeśli myśli, że zarabianie 15k to okazja do corocznego urlopu w Alpach XD

Najlepiej jakby tam pojechał w komplecie ubrań Gucci i w
@skitarii: dośpiewałem sobie. Co do meritum zgadzam się z wami oboma - zarobki w okolicy 10-15K pozwalają na wygodne życie w Polsce (posiadając nieruchomość), ale gówno znaczą za zachodnią granicą. Wiem, bo tak żyje
Ty, a co zlego w pracy mechanika samochodowego? Gdzie dobry mechanik miesiecznie wykreci wiecej niz te mityczne 15k wykopka informatyka stulejersa?


@Zly_On: wiesz robotnik fizyczny, bez wykształcenia wyższego, tylko zwykłe zawodowe(σ ͜ʖσ)

@skitarii:
15k PLN do łapy, to ponad 3 mediany krajowe w Polsce ktoś kto tyle zarabia jest obrotny - są to dobre zarobki w Polsce.

15k PLN do łapy czyli to 3200€ to powyżej mediany zarobków w Niemczech jeśli ktoś potrafi je zarobić w Łodzi, a nie w Hamburgu to jest obrotny - są to dobre zarobki w Polsce, lepsze niż ma połowa Niemców w Niemczech.

Tagujesz to #finanse, a
Ty, a co zlego w pracy mechanika samochodowego? Gdzie dobry mechanik miesiecznie wykreci wiecej niz te mityczne 15k wykopka informatyka stulejersa?


@Zly_On: dla mnie nie ma nic złego, mam nawet paru ziomków w tym zawodzie i dla mnie to bardzo porządni i konkretni ludzie, ale ja sam jestem z plebsu i nie robię z 15k na rękę metafizycznej kwoty, która wynosi mnie do wyższych sfer, gdzie już się kebabów nie jada
Nie wiem jaka jest puenta, że 15k PLN to są #!$%@? zarobki? Jak tak twierdzisz to ty tu jesteś januszem metafizykiem.


@Deykun: puenta jest taka, że zarabiając 15k na rękę dalej można być burakiem, bo nawet jak ktoś z tego powodu w kraju robi z siebie boga, to wystarczy granicę przejechać, żeby spotkać zwykłego przedstawiciela klasy średniej, który tyle zarabia.
@skitarii: a ja myslalem na podstawie swoich doswiadczen, ze poziom buractwa rosnie wlasnie proporcjonalnie z wysokoscia zarobkow

Tylko ze burak biedny bedzie darl jape, plul i machał czułkami, a bogaty burak bedzie cie sprowadzac do parteru argumentami z dupy
a ja myslalem na podstawie swoich doswiadczen, ze poziom buractwa rosnie wlasnie proporcjonalnie z wysokoscia zarobkow


@Zly_On: też nie zawsze, bo część ludzi rozwija się ogólnie, a nie tylko finansowo i nabiera przez to ogłady.

Tu kapitał kulturowy jest ważniejszy niż finanse.
Typ już jest gorzej niż robolem, bo nigdy tyle nie zarabiał, skoro takie rzeczy pisze,


@skitarii: to prawda. Po drugie niektórzy niezdrowo się napawają tym co robią. Na osiedlu gdzie mieszkam (osiedle domków jednorodzinnych, więc przekrój ludzi ogromny od wieku po wykształcenie i majętność) potrafimy robić letnie ogrodowe sąsiedzkie popijawy gdzie przychodzą "służby mundurowe", intelektualiści, mechanik i powiatowy magnat developerki. Wszyscy razem bez napinki dobrze się bawią..., nikt o swej pracy