Wpis z mikrobloga

Jeśli założę sobie konto w Bunq będę mógł dostawać na nie holenderską wypłatę? IBAN jest holenderski? Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, bo na tagu przeczytałem ze jest obecnie problem z zakładaniem kont w holenderskich bankach. Dodam jeszcze ze jestem obecnie w Polsce i to na Polski adres wolałbym założyć konto niż na jakąś agencyjną melinę z której mogą mnie przenieść po tygodniu. Jeśli macie jakieś alternatywy to również chętnie się dowiem. Revoluta oczywiście mam. Mój polski bank to Alior.
#holandia
  • 6
  • Odpowiedz
@wrzeczysamej: nawet jak im podasz konto złotówkowe to będą mogli Ci wysyłać. Ale odpowiadając na Twoje pytanie: tak. Pamiętaj tylko że te wirtualne banki są dobre na "chwile", a nie na stałe. Chociażby dlatego że w żadnym wpłatomacie nie wpłacisz pieniędzy. No i jak bierzesz z kartą, to bierz maestro. Najmniej problemowa w Holandii
  • Odpowiedz
@wojciech_s: zdaje sobie z tego sprawę, ale jednak wolałbym mieć cokolwiek na początek, zwłaszcza jeśli nie założę od tak konta w banku + będę miał tą kartę maestro, która podobno jest must have. Wpłatomat to najmniejszy problem, bo nie planuje szczególnie używać gotówki
  • Odpowiedz