Wpis z mikrobloga

nie dziala mi wtyczka inpost do presty. kleitn wybral paczkomat, ale nie mozna generowac etykiet, wyswietla komunikat, ze nie znaleziono zamowien z wybrana metoda. wtyczka polaczana poprawnie z api. wtf?

#prestashop
  • 20
@presburger: u mnie też czasami wtyczka inpostu wariuje i przy próbie wygenerowania etykiety z poziomu strony zamówienia i wyświetla: opcja kurier, do tego wymagane pole paczkomat oraz wpisana kwota pobrania. Oczywiście chcę wysłać tylko kurierem bez pobrania, ale coś się #!$%@? z wtyczką. Lub na odwrót. Tj. chce wysłać paczkomatem, ale wtyczka pokazuje, że nie został wybrany paczkomat i znów wciska na siłę pobranie = brak możliwości wygenerowania etykiety.

Moje rozwiązanie:
@deafpool: wiesz, co mam wrazenie, ze u mnie jest inny problem. sek w tym, ze jeszcze zadnej nie nadalem za pomoca wtyczki, odswiezenie nie pomaga. wkurzam sie bo nadaje przez furgonetke, a chce przez wtyczke. mnie sie wydaje ze moze coś z koszykiem cos nie tak? mam supercheckout. czy metody wysylki w ustawieniach przewoznikow musza byc jakos zmapowane z wtyczką? mam oczywiscie w metodach paczkomat inpost 24/7, klient to sobie wybiera
@presburger: masz zrobić zgodnie z dokumentacją i dodać przewoźników w module InPost w Usługi dostawy. Zrobiłeś inaczej i dziwisz się, że nie działa.

ale kurna jak proboje dodac nowego, to nie widze tu zadnej opcji importowania z api...


Czyli nie zrozumiałeś dokumentacji. Masz otworzyć przewoźników a nie cokolwiek importować z api.
@deafpool: dziekuje mireczki za pomoc, teraz chyba bedzie hulać. zobacze jak ktos zlozy zamowienie. ogolnie jak obslugujesz preste? recznie? czy masz spiete z jakims agregatorem zamowien typu baselinker?