Wpis z mikrobloga

@mrzk: życzę miłego dnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poczekamy na koniec wojny, to porozmawiamy.
Tak koło 2025-2026 XD.
Sugeruje poczytać sobie ostatnie posty Wolskiego na Twitterze dotyczące kwestii ile RU wprowadza czołgów z rezerwy.
Dlatego też między innymi dałem sobie siana bo po co zajmować się czymś co się nie skończy w najbliższym czasie.

Ps: Mamy wyjątkowo ciepłą zimę jak na razie, gdyby była wyjątkowo mroźną to
myślenie życzeniowe, przewidziałeś już, wielką zapaść gospodarczą w eu po wybuchu wojny ekonomicznej z rosją, że nam gazu zabraknie, bo dodałeś kilka liczb do 10, że będzie zima stulecia


@mrzk: To jest akurat wyjątkowo zabawne u części prorosyjskich wolontariuszy - retoryka prorosyjska ale argumentacja zawsze taka rodzima, romantyczna tj mickiewiczowskie "czucie y wiara".
To jest akurat wyjątkowo zabawne u części prorosyjskich wolontariuszy - retoryka prorosyjska ale argumentacja zawsze taka rodzima, romantyczna tj mickiewiczowskie "czucie y wiara".


@funkmess: mnie to bardzo ciekawi i chciałbym na chwilę być w głowie takiego ruskiego wolonatiursza. Załóżmy, że masz sentymenty, bo rodzina ze wschodu, jakieś wychowanie w tradycji, tęsknota za ojczyzną itd. Jakie mechanizmy w głowie zaczynają działać, jak czarno na białym widzisz jak od roku agresor torturuje cywili,
@Dumpster: wstyd, że odpowiadam takim jak ty.
Z drugiej strony bawicie mnie XD.

Za miesiąc wklei to znowu.
Klient ma problemy emocjonalne. Taki drugi Oroszlany, próbuje sprowokować od miesięcy ale go zlewam ciepłym moczem.
@Dumpster: serio, obchodzi cię opinia kogoś kto jest nikim dla ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czym ja jestem dla Ciebie?
Ty jesteś tym samym dla mnie.
Wyzywasz, spoko po prostu nie dam się sprowokować, wywalę na czarną. Wyzwiska pokazują tylko poziom osoby wyzywającej.