Wpis z mikrobloga

@MarcinE45:
Goha siedziała najprawdopodobniej z prawdziwymi kobiecymi gitami, skazanymi za ciężkie przestępstwa( bo w Grudziądzu siedzą takie persony jak mama madzi, ta od zbrodni w Rakowiskach i inne tego typu, to ciężki kryminał).
A z kim siedział taki denis ? na frajerni z alimeciarzami na beczce.( ͡° ͜ʖ ͡°) I się jeszcze pruł do naczelnika ze nie może wytrzymać
@Isdsolution: zacznijmy od tego w u chłopów grypsera, znana choćby z gier więziennych, zaczęła się sypać w latach 90, a wg norm z lat 80, praktycznie nie istnieje od okolic 2005 roku.( ͡° ͜ʖ ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz pod celą rządzi pieniądz, i może tylko poza pedofilami, nie mają problemów z tym że wzajemnie się sprzedają pod celą, albo że złodziej będzie
@sindram: gosciu ja napisalen o kobietach, a z reszta sie zgadzan, nie istnieje grypsera i nawet frajera podniosa jak ma pomoc i siano. A ty mi zrobiles wyklad z google i tym macicilem xD nigdy nie siedziales wiec muruj giera gnieciuchu xD
@sindram: nie rozpiera, przykro mi, ze zburzylem twoj światopogląd. Ale nie wiem po #!$%@? takie pety jak ty sie wypowiadaja o tematqch co nie maja pojecia. Cos tam przyczytales na google i myslisz, ze jestes gitem xD nie wiem po co ta ironia, jestes zwykla parowa jak bym ci iazal to bys mi robil faje na srodku ulocy
@Isdsolution: Jak wylądujesz kiedyś na dłużej na zamku, to zobaczysz czy są sztywne cele na eRkach czy nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) To że być może liznąłeś petki nie czyni z Ciebie obeznanego w temacie.