Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@calcifer44: Witaj w klubie. Ja #!$%@? na predkosci i hamowaniu silnikiem. Tlumacze, ze paliwo na zmianie boegow wiecej kosztuje niz klocki hamulcowe. Ze blad pomiaru producenta, on mowi, ze nie ma nic takiego. Nastepny negatyw to bedzie szukal kluczykow w studzience kanalizacyjnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pioter7: jest blad producenta wymagany przez prawo. Nie pierdziel glupot kolego. 50kmh to blad jest minimum 3kmh. Tak czy nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pioter7: zamierzony błąd pomiaru wymagany przez prawo względem produkowanych aut. Czy teraz jest jasno napisane. Nie stać mnie na prawnika, a przewróciłbym chętni te wordy, ograniczenia i pomiary żelazkiem.
  • Odpowiedz
@bitrab: jeżdżę sporo po Warszawie codziennie i przy każdym fotoradarze można przekroczyć prędkość +10 od ograniczenia prędkości, przykładowo, Al. Stanów Zjednoczonych ograniczenie do 80 jadę 88 a fotoradar nic, natomiast jechałem 91 i cyk stówka w plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°) to co pokazuje licznik samochodu to mniej więcej 10 km\h mniej niż realnie jedziesz
  • Odpowiedz
@bitrab: mam wideorejestrator z GPS i na nim się opieram, tak jak napisałem wcześniej żaden fotoradar nie pstryknął mi zdjęcia jeżeli trzymałem się prędkości na kamerce, także z doświadczenia wiem, że do +10 jest ok, a jeżdżę samochodem długo i bardzo często
  • Odpowiedz