Wpis z mikrobloga

Wojciech Sumliński 6 miesięcy temu: W Kalinigradzie dzieją się niebezpieczne rzeczy, oni szykują się na Polskę! To perspektywa miesięcy. Jest bardzo wiele danych (jakich?). Mówi o tym bardzo wiele osób (jakich?).
Minęło 6 miesięcy. SPRAWDZAM. Where atak z Kaliningradu na Polske? Wojciech Sumliński znów zagrał na strachu przy okazji promocji swojej książki? Niemożliwe.

Plusujących zawołam za kolejne 6 miesięcy gdy wojska rosyjskie na pewnooo bedą już w Polsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Neobychno - Wojciech Sumliński 6 miesięcy temu: W Kalinigradzie dzieją się niebezpiec...
  • 14
@Neobychno: To jest niesamowite. Ile środowiska Konfederacji zużywają papieru na produkcję tego typu makulatury. W ostatnich 2 latach, Braun ile z 5 książek napisał? Szlachtowicz z Wrealu z tego co kajrze, dwie. Grzegorz Płaczek też już dwie. Pan Nikt, kolejne książki i ostatnio jakaś kobieta z Konfy też wydała książke o spisku.

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5019061/a-jednak-spisek

I Sumliński, ile z 3-4 książki

Ta partia to jedno wielkie szurskie wydawnictwo. A mówi się, że Polacy
@Strelau: Czasami mam wrazenie, że po to oni w ogóle istnieją i sprzedawanie książek w tych kręgach to najlepszy biznes. Niektórym może się wydawać, że szur XXI wieku to młody kuc, korwinista. Nie, nie. Obecnie największa grupa szurów to osoby po 50, czesto emeryci. Chyba środowiska około konfederackie dobrze o tym wiedzą, stad pomysły na książki. Starsi ludzie je chętnie czytają i są naiwni. Idealnie. Szuryzm powinien być ścigany jak sprzedawanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Neobychno: Nie ukrywam, też kupiłem jego książkę zza czasów Komorowskiego, ale z biegiem czasu chętnie bym ją spalił, a Sumlinskiemu w ryj napluł.
@Jacek38: no np o obserwacji trójmiejskiej Solidarności przez wschodnioniemieckie służby, co potem wykorzystały zachodnioniemieckie służby po zjednoczeniu(w niebezpiecznych związkach Donalda Tuska), trochę o agenturze wschodniej (Zakon Św. Michała Archanioła, wątek lubelski) w niebezpiecznych związkach Andrzeja Leppera, o Pro Civili i sposobach niszczenia i kombinacji operacyjnych w niebezpiecznych związkach Bronisława Komorowskiej
@Neobychno
@Strelau oni w kółko piszą jedno i to samo, tak samo zresztą jak większość książek "publicystow" takich jak ziemkiewicz, albo w ogóle idą na łatwiznę i drukują swoje posty z fejsa np. I wydaje mi się że większość osób które kupują te książki ich nawet nie czyta, chodzi o to żeby kupić i mieć świadomość że ma się KSIAZKE (bo książka to już coś, nie tam jakaś telewizja co klamie) i
Czasami mam wrazenie, że po to oni w ogóle istnieją i sprzedawanie książek w tych kręgach to najlepszy biznes. Niektórym może się wydawać, że szur XXI wieku to młody kuc, korwinista. Nie, nie. Obecnie największa grupa szurów to osoby po 50, czesto emeryci. Chyba środowiska około konfederackie dobrze o tym wiedzą, stad pomysły na książki. Starsi ludzie je chętnie czytają i są naiwni. Idealnie. Szuryzm powinien być ścigany jak sprzedawanie garnków na