Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co sądzicie o steam decku? Mocno zastanawiam się czy kupić, ale się waham. Nie gram za dużo w najbardziej wymagające tytuły, a przenośność wydaje mi się spoko opcją. Do tego emulacja.
#gry #steam #steamdeck
  • 13
@Cypel: steam deck to emulacyjna bestia oraz bardzo mocny zawodnik, nawet w nowszych grach - taki doom eternal śmiga na moim aż miło i wygląda rewelacyjnie. kupuj i nie #!$%@?. weź najtańszą wersję plus dysk 2230 z allegro i jakąś kartę microsd - tzw. steam deck cebula edition.
@SpeaRRR: normalnie, jestem w trakcie pierwszego dlc, ale trochę mam przesyt bo ponad 30h w dooma to jednak dużo. ale mimo wszystko polecam, bo jest i strzelanka i labirynty i platformówka.
@Cypel: mam to samo. Chce kupić najtańszą wersje i kartę SD ale się na razie jeszcze waham. Najwięcej gram na handheldach i najpierw rozglądałem się nad kupnem Switcha, ale ceny nowych zaczynają się od 1400 zł(Lite mnie nie interesuje). Oled kosztuje w sumie niewiele mniej od Decka. Dochodzi jeszcze koszt zakupu gier a ceny nintendo lubią się trzymać plus mnie najbardziej interesuje gra w bijatyki. Używane Switche to też ceny potrafiące
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomaszek1161: jak zastanawiasz się nad switchem to ja polecam. Zwyczajnie ograłem wszystko co chciałem i nie widziałem sensu go trzymać. Teraz to samo mam z Xboxem. Nic na tą nową generację ciekawego właściwie nie ma