Wpis z mikrobloga

#napierala twierdzi, ze grupa youtuberów których ostatnio hejtuje ma w sumie 150k subów i na pewno większosc kupione wiec są leszczami bez znaczenia :)

Sam ma mniej widzów niz kamerka podgladajaca na żywo gołębie na rynku w Kutnie.

Napierala wiem, ze to czytasz wiec po raz pierwszy w życiu przeczytaj cos uważnie.
Oto lista naszych żądan na początek:

1 W twoim śmiesznym pdf o Francji napiszesz o brutalnej i nieludzkiej kolonizacji Algierii. Gwałty, masowy rabunek, wymordowanie miliona ludzi przez Francuzów

2 Przeprosisz za pisanie np. o prof. dr hab. Andrzeju Nowaku per: "profesor"

3 Jak przystało na twój krąg kulturowy, złożysz samokrytykę. Przyznasz, że chłopaki z RON zgasiły cię jak peta.

4 Podczas następnego Q&A ubierzesz kołnierz hańby (No wiesz ten, który zakłada się psom, żeby nie lizały się same po jajach. Rozumiesz metaforę, c'nie?)

P.S
Dzwoniła Andromeda @Andromeda_YT, powiedziała mi, że dla niej jesteś, tu cytat: "klasycznym wschodniakiem".
Takim Iwanem z Muchosrańska, który musi stale wywyższać siebie i umniejszać innym.

Jesteśmy grupą zrzeszająca trolli bartosiaczanych @bartosiakjacek, zychowiczowych @piotrzychowicz, ziemkiewiczowych @R_A_Ziemkiewicz, wolskich @wolskiowojnie, andromedowych @Andromeda_YT , wojczalowych @KWojczal, budziszowych @MBudzisz2, góralczykowych @b_goralczyk, pyfflowych @RadekPyffel a takze chłopaków od S. Pękała @wojna_idei , L. Żebrowski, dr M. Kozubel @MarekKozubel... dobra już mi sie nie chce dalej wymieniac.

We are disgusted by napierala. We are Legion.

Grupa Uderzeniowa Zjednoczonych Trolli
Feldmarszałek O. Baitek

@bestiazewschodu @beastfromtheeast @heheszki @gownoburza
fourfaces - #napierala twierdzi, ze grupa youtuberów których ostatnio hejtuje ma w su...

źródło: comment_1673291217c0kEH7Wnh7pa9Syzj1jDbk.jpg

Pobierz
  • 10