Wpis z mikrobloga

Mireczki szukam kogoś kto, ma wydanie płytowe Batman Arkham City GOTY w wersji GFWL. I goty i gfwl są bardzo ważne. Nie jestem w stanie nigdzie znaleźć jakiegoś obrazu z tym, a wersja GFWL na steam wymaga plików z płyty, żeby mieć dostęp do DLC (tak wiem, jest osobna wersja bez GFWL, ale chciałem mieć 100% achievementó w tej GFWL).

#steam #gry #batmanarkhamcity otaguje #piractwo mimo tego, że z piractwem to nie ma nic wspolnego, ale ktoś może ma gdzies jakiś link.
  • 14
@vulcanitu: Mam DLC na steamie, ale można było je aktywować tylko właśnie przez wpisanie w kodu w tym sklepie, więc moje kody są bezużyteczne bo DLC nigdy nie były przypisane do konta.

Zostaje znaleźć starą instalkę z 2012 ze wszystkimi DLC.
@vulcanitu: Nah, ma baner, to wydanie pudełkowe z oferty to steamworks, ma logo steam z tyłu.
Problemem jest to, że ta wersja była sprzedawana bardzo krótko. Znam jednego typa, który ma ale powiedział, że za zrobienie obrazu płyty chce 300 dolarów.
@vulcanitu: jeśli są nowe listy achievementów/pucharków dla arkham city na obecnej generacji konsol to nie, jeśli nie ma to tak na każdej każdej.

Generalnie mało by mnie to interesowało na tym GFWL ale mam już jedno osiągnięcie odblokowane sprzed 10 lat XD