Wpis z mikrobloga

@Peter179R: ja ogólnie nie jestem fanem butów Salewy, jedynym modelem, który im wyszedł to według mnie damskie Mtn Trainery. Zobacz sobie jakieś buciki od Lowy, Scarpy, Zamberlany lub La Sportivy - lepiej na nich wyjdziesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@rozowy_dzban: Wiesz sugeruję się narazie opisem producenta i ten podaje tu masz cytat”Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu w okresie od wiosny do jesieni w mieszanym terenie górskim i podczas trekkingów model wyposażony został w kompatybilną z rakami półautomatycznymi nową podeszwę Vibram® Mulaz, która zapewnia doskonałą przyczepność na skale i w zróżnicowanym terenie.”dlatego proszę was o opinie
  • Odpowiedz
@Peter179R: nie, te buty zdecydowanie nie nadają się na lato. Są za ciężkie i zbyt sztywne. Zabijesz w nich stopy podczas dłuższych wędrówek. Już pomijając że Salewy mają bardzo wąskie buty i niewielu osobom pasują. Ja osobiście mam jedną parę butów Salewy ale to pod ferraty. W Tatrach rzadko w nich chodzę bo Vibram dodaje niepotrzebnych gramów butom, a ja latem cenię sobie lekkość :) Te TX4 ma wielu moich znajomych
  • Odpowiedz
Wiesz sugeruję się narazie opisem producenta


@Peter179R: producent to Ci napisze nawet, ze one same chodzą, żebyś je tylko kupił.

Nie kupuj tego typu butów na lato bo sie chłopie zajedziesz, szukaj podejściówek
  • Odpowiedz