Wpis z mikrobloga

no jak dlaczego monopol.. przecież sam mówisz, że np. niewierzącym należy NARZUCAĆ wiarę, a homoseksualistów należy odciągać od grzechu więc pytam się dlaczego?


@Lefty: Co jedno ma z drugim wspólnego? Inne stowarzyszenia, organizacje, fundacje, wspólnoty, religie, zrzeszenia, grupy, partie czy cokolwiek innego też to mogą robić. Żaden tu monopol.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Cóż, odkąd się przeprowadziłem w inną część miasta przyjąłem kolendę raz, przyszedł „ksiądz” ze wschodnim akcentem, bez kropidła, wody święconej, odklepał pacierz na szybko złapał kopertę i dyla, „bo ma dużo parafian do odwiedzenia” kabaret poprostu…
  • Odpowiedz
Cóż, odkąd się przeprowadziłem w inną część miasta przyjąłem kolendę raz, przyszedł „ksiądz” ze wschodnim akcentem, bez kropidła, wody święconej, odklepał pacierz na szybko złapał kopertę i dyla, „bo ma dużo parafian do odwiedzenia” kabaret poprostu…


@Rain_: Zgadzam się, jak to ma tak wyglądać to niech sobie odpuszczą w ogóle.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Poprzednią parafie mogłem podawać jako przykład, ksiądz zawsze posiedział porozmawiał spytał czy nie mamy jakiś problemów, jak się nam żyje itd, odmówił modlitwę dał obrazki aż trzeba było mu kopertę wciskać, taka stara poczciwina, aż czasami zastanawiam się czy nie przyjechać te pół miasta i wpaść na msze na stare śmiecie :D
  • Odpowiedz