Wpis z mikrobloga

Czy ktoś grał w #stray na PC? Jestem niemal na samym początku gry, gdzie trzeba przebiec przez uliczki uciekając przed tymi "świecącymi kulkami" i po 100 próbach (serio - na bidę w ciągu 4 dni z przerwami nabiłem minimum 100 prób) nie da się - no po prostu NIE DA SIĘ przebić przez ten etap - ginę albo w 1/3 albo gdzieś w 3/4 ścieżki (w/g tego co widzę na filmach na YT)

Czy to jest jakiś "bug"? Albo coś? Ilość tych kulek też jest tak ze 2x większa na moje oko niż to co widać na filmikach z gejmplejów na YT (_ ) To wygląda tak, że w jednym momencie do kota przykleja się 10+ tych kulek i nie da się przed zdechnięciem ich zrzucić.

#gry
  • 3
@Wasz_Pan Na ps4 trzeba bylo wcisnac przycisk odpowiedzialny za szybkie bieganie, jesli dobrze pamietam i wystarczylo unikac kleszczy, pozniej sie chyba wskakiwalo gdzies przez okno, takich etapow bedzie kilka i wystarczylo max kilka powtorzen aby przejsc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wasz_Pan: gram na PC, na klawiaturze faktycznie jest ciężko, ale za 15 razem dało radę - generalnie musisz biec sprintem cały czas i jak się przykleją #!$%@?ć przycisk od zrzucania (ten sam co miauknięcie bodajże), nie przerywając uciekania sprintem - podejrzewam że jak próbujesz je zrzucić to odpuszczasz klawisz sprintu i dlatego Ci się nie udaje