Wpis z mikrobloga

fascynuje mnie jak malo doktorek wie o tej ukrainie, w koncu bodajze mial towarzyszke zycia z ukrainy, wiec powinnien wiedziec mniej wiecej ile ludzi popiera ukraine na terenie ukrainy, nawet w 1991 roku kiedy wiezy narodowosciowe byly o wiele slabsze niz po ataku ruskich w 2014 i 2022 na przynaleznosc na wschodzie ukrainy glosowalo 80-85%, a na krymie lekko ponad 50%
#napierala
Pobierz grypa-grypowska - fascynuje mnie jak malo doktorek wie o tej ukrainie, w koncu bodajz...
źródło: comment_1673183617VyBchjR8lCwBxPuiJukii6.jpg
  • 7
w koncu bodajze mial towarzyszke zycia z ukrainy


@grypa-grypowska: jak dla niego relacja gdzie on mieszka w PL a ona w Wiedniu to związek xD to mógł mieć i kilka takich pożal się boże "związków na odległość"... człowiek komedia
@grypa-grypowska: Krym był zawsze Krymem niezależnie czy populacja etniczna była przeważająco rosyjska, ukraińska czy tatarska. Zawsze dążyli do autonomii nawet przed tym smiesznym referendum z 1991 po prostu nikt nie chciał dac Krymianom takiego luksusu i musieli wybierać. Aktualnie jest bardziej rosyjski niż ukraiński czy sie to komuś podoba czy nie to jest czerwona linia i chodzby sie Ukraińcy posrali w kamasze wszelka pomoc kończy sie na tej czerwonej kresce.
Krym był zawsze Krymem niezależnie czy populacja etniczna była przeważająco rosyjska, ukraińska czy tatarska. Zawsze dążyli do autonomii nawet przed tym smiesznym referendum z 1991 po prostu nikt nie chciał dac Krymianom takiego luksusu i musieli wybierać.


@G4SHI: Klamstwo
Od 1991 mieli autonomie w Ukrainie jako panstwo autonomiczne ale zalezne od Ukrainy
https://en.wikipedia.org/wiki/Constitution_of_the_Autonomous_Republic_of_Crimea
Krym mial swoj rzad
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80#n4834
W 1991 ludnosc krymu w swoim refendum miala pytanie czy chca byc oddzielnym
@BayzedMan: to autonomiczne czy zależne zaraz po tym jak dwukrotnie im zaorali ich konstytucję XD doczytaj proszę artykuł na wiki najlepiej tez ten po angielsku bo jest obszerniejszy zanim zaczniesz mnie posądzać o kłamstwa no i te referendum było śmieszne bo zaraz po stłamszeniu ruchów autonomicznych na Krymie