Wpis z mikrobloga

Jak to daleko... Po tym co Marcin mówi o kmerkach to dla mnie nazywa się to głupota. Kmerki siedzą non stop w tel ale kto prezydentem USA czy że lądowanie było na księżycu to już nie wie. Dobre kino teatr książka chyba też poza zasięgiem. To o czym rozmawiają hmmm? Chyba mało wymagający facet z taka kobieta układa sobie życie.
Drugie czemu ten facet nazywa się kierownikiem? Łysy też Prezesem samozwańczy. Mają kompleks jakiś z tym tytułowaniem czy jak?
#raportzpanstwasrodka
  • 16
  • Odpowiedz
@Dzikamery: A po co im info kto jest prezydentem USA czy coś o księżycu. Większość ludzi w takiej Polsce i tak nie wie, że monotlenek diwodoru jest zabójczy.

Teatr w Kambodży? No fakt, jak kończą pracować to już czekają na nich teatry przy każdym wózku z bagietkami.

Polacy mają beke, że Amerykanie nie potrafią wskazać Francji na mapie. Ci sami Polacy mieszkają z rodzicami do momentu aż rodzice nie umrą. Na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dzikamery: z kierownikiem to chodzi o to że Tomek często używa tego sformułowania do lulzi których napotyka po drodze, to samo na psy mówi Czarki, taki jego slang.
  • Odpowiedz
@Sefton: to były przykłady.
No przecież nie pracują to mają czas na przyjemności. Każda figura czy piękność po czasie się nudzi.
W sumie po co z kobieta też rozmawiać wogole idąc Twoim tokiem myslenia? Ważne by w łóżku grało no nie i nogi rozkładała?
Nie wiem ale ja nie chciała bym mieć męża idioty i. Wierzę że każdy facet na poziomie szuka partnerki. Samorozwój podwyższanie swojej wiedzy jest dla części ludzi
  • Odpowiedz
W sumie po co z kobieta też rozmawiać wogole idąc Twoim tokiem myslenia? Ważne by w łóżku grało no nie i nogi rozkładała?


@Dzikamery: Ważne, żeby obojgu pasowało. Całe szczęście jeszcze można robić to co się chcę w ramach prawa a nie to, czego oczekują wykopki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sefton: masz racje *w ramach prawa*!!!!!Co patologia polska w Kambodzy robi w ramach prawa!Nawet slubu legalnego,yutuber frejer nie ma.Patologie ,osxustow nalezy tepic!
  • Odpowiedz
@Sefton: masz racje w ramach prawa!!!!!Co patologia polska w Kambodzy robi w ramach prawa!Nawet slubu legalnego,yutuber frejer nie ma.Patologie ,osxustow nalezy tepic!


@Hana1: To brak ślubu jest karalny? Coś przespałem?
  • Odpowiedz
@Dzikamery: przeciętni ludzie po pracy rozmawiają głównie o swoim życiu, zdarzeniach, otoczeniu, znajomych i rodzinie. A nie rozprawiają godzinami o prezydencie stanów zjednoczonych i gnandii. Pogadać chwile można , można mieć rozeznanie , ale liczy się najblizsze otoczenie i wszystko co ma wpływ na jakość codziennego funkcjonowania.
  • Odpowiedz
Na ch*j ta wiedza, jak możesz ją tylko wykorzystać w krzyżówkach, jak już starzy przestaną ją rozwiązywać?


@Sefton: Podał przykłady natomiast khmerowie generalnie są bardzo głupi i podatni przez to m.in. na propagandę i teorie spiskowe, karier na świecie też przez to nie robią, nie pracują też w większym przemyśle czy nauce. Odkąd zabili całą inteligencję nie mogą się odbudować jako społeczeństwo, podstawowej edukacji też nie przywrócili do porządku.
  • Odpowiedz
@djtartini1: równie dobrze mógłbyś napisać na 5 stron jaki to Jan Kowalski jest głupi, bo nie biega, nie chodzi na siłownie, nawet kajakiem nie wpływa ze znajomymi a nawet tych znajomych nie ma, kończąc swój pieciostronnicowy wywód tym, że Jan Kowalski jest w śpiączce.
  • Odpowiedz
@Sefton: To teraz wyobraź sobie, że ten Jan Kowalski byłby w Kambodży ponadprzeciętnie inteligentny i wysportowany. Nie chodzi o przypadki anegdotyczne, ale społeczeńśtwo jako całość. Brak wykształcenia, półanalfabetyzm to jest problem systemowy tego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Ja mam problem z tym, że nazywasz ich głupimi. Gdyby jakiś Thanos pstryknął palcami i skasował wszystkich inżynierów czy specjalistów na Ziemi, to u nich by się nic nie zmieniło i widelcem naprawiliby motor a Ty\ja byśmy walczyli z automatycznymi drzwiami Biedronki, żeby ukraść jedzenie, srając przy tym na chodnik obok BMW kupionego za podwyżkę po certyfikacji na tech leada.
  • Odpowiedz
to u nich by się nic nie zmieniło i widelcem naprawiliby moto


@Sefton: Zmieniłoby, bo ktoś musiałby zaprojektować i wyprodukować części zamienne. Oczywiście, że wiedza to nie inteligencja, podobnie zdolności manualne czy muzyczne to rodzaj inteligencji. Jednak podstawowa wiedza i tradycje się przydają, bo to daje jakieś podstawy i szerokie horyzonty. Właśnie dlatego pracownicy z Polski są chętnie zatrudniani na całym świecie, a nie z Kambodży, bo oprócz zdolności manualnych w
  • Odpowiedz
Właśnie dlatego pracownicy z Polski są chętnie zatrudniani na całym świecie, a nie z Kambodży, bo oprócz zdolności manualnych w jednej dziedzinie, reprezentują podstawową wiedzę (np. mechanik z elektryki, budowlanki) z innych. Ich kraj dryfuje właśnie w taki sposób, naprawiając motorynki, będąc tak naprawdę na łasce Chin, które im te motorynki sprzedaje i kontroluje kraj i zasoby.


@djtartini1: A pracownicy z Polski to nagle, po latach rozbiorów, wojen, PRL magicznie nabyli
  • Odpowiedz
@Sefton: Tak to proces, czasem krótszy lub dłuższy. Choć co ciekawe już w latach 30 Ford pisał, że najlepsi pracownicy są z Polski (pewnie dlatego, że kradł im pomysły za grosze). Zaś Kambodża ma problem wiekszy niż ktokolwiek w ostatnich dekadach, bo wymordowali całe elity, a morderców nie osądzono i oni dziś sprawują władzę, są nauczycielami, sprzedawcami. Jest duże prawdopodobieństwo, że ten miły Khmer naprawiający motorynkę ma krew na rękach, procentowo
  • Odpowiedz
pracownicy są z Polski


@djtartini1: jest jeszcze choćby kwestia wejścia do EU. Polska pomiędzy latami '90 a 2020 dokonała skoku o kilka rzędów wielkości. Kasa z EU to jest jakiś tego fragment, ale sama kasa chooya daje bez zmiany mentalności społeczeństwa.
  • Odpowiedz