Wpis z mikrobloga

@Sylwester_Zwalon: chcieli bezprzylgowe to maja cene bezprzylgowych, zwykle byly by o polowe taniej. Popatrz na promocje w marketach i moze tam Ci sie cos spodoba, wszyscy maja te same drzwi, czy market czy belpol, roznia sie tylko marzami na jakich pracuja. Jak bierzecie z montazem to podjedzcie do Leroy, bo tam maja montaz z vatem 8%
@Sylwester_Zwalon: Montowane w grudniu drzwi od stolarza, fornir naturalny, normalne, nie bezprzylgowe - 2200/szt z ościeżnicą "regulowaną". Chcesz porządniejsze, musisz tyle liczyć. Chcesz tanio, kupujesz w markecie.
Edit:dodam jeszcze, że był to jeden z tańszych stolarzy w okolicy.
@Sylwester_Zwalon: też zamawiałem w porta lakier premium plus wiorówa otworowa płyta w śródku supe wyciszające same skrzydło 1200zł + docięcie + uszczelka opadająca + szyldy zamki magnetyczne + oscieznica + montaż gratis po promocjach tylko 3048 zł za 1 drzwi, wziąłem je, ale do łazienek powiedział a pie@#4le biorę z marketu też porta, IDENTYCZNE tylko lżejsze 3x, lakier podobny ale najtanszy, wzór ten sam, zamki gorsze bo nie magnetyczne i 247zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie rozumiem tego fenomenu drzwi bezprzylgowych. To jakiś prestiż? Z zewnątrz jakoś się nie wyróżniają.
Da się nimi trzasnąć jak się człowiek wku*wi?
@Amorfly: bezprylgowe są chu@#$jowe jak srajfony samsungi robią super cienkie i krawędzie są cieńsze, wrażenie opływowości i cienszego jest, a iphony grube krawedzie teraz taka moda ludzie lubią grube całe + w przylgowych masz maskowanie więc nawet jak ci wiszą gdzieś 5mm wyżej i szpara nierówna to nikt nic nie widzi + kolejna zaleta w przylgowych masz podwójną uszczelkę są więc 2x cichsze 2 szczelniejsze + uszczelka opadająca w progu i
@Iskaryota: różnią się tylko konstrukcją środka tak naprawdę, ten super premium lakier tak samo się rysuje z tego co widze, nie wart dopłaty kilku stów, a środek no lżejsze się wydwało lepsze ale lżejsze to plaster miodu kartonowy a cieżkie to pazdzierz z dziurami ehh wielka różnica, 2db rózni, ojej, na uszczelkach jest duzó duzo wiecej db zwlaszcza opadająca robi roznice
@Sylwester_Zwalon: 2 lata temu kupowałem drzwi do swojego mieszkania, marka DRE, prosty model bez ozdobników ale w lakierze, 3 pary (w tym dwie rewersyjne) i wyszło niecałe 5k za same drzwi. Więc w dzisiejszych czasach cena 7k wydaje się realna, wiele zależy od parametrów drzwi które wybrali rodzicie - czy bezprzylgowe, czy jakieś rewersy, czy jakieś dodatkowe opcje typu lepsze wypełnienie etc.
@Sylwester_Zwalon ja zamawiałem pod koniec listopada 3 sztuki drzwi Erkado Frezja 4, kolor jasnoszary ST CPL i za 3 sztuki drzwi z ościeżnicą, klamkami i montażem wyszło niecałe 5k. Drzwi standardowe przylgowe. W tym miesiącu będę miał montaż