Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Szakalio nie, no podobno jak najlepszej jakości z ludzie piszą że kokosowy stosują, inni słonecznikowy, różnie.

Pytam serio, czy ktoś coś takiego robił i czy były efekty. W internecie piszą że efekty faktycznie są.
  • Odpowiedz
@Chicane: Ale jakie efekty oczyszczenia organizmu ludzie po tym zauważają? Na pubmedzie jest sporo artykułów na ten temat i generalnie wychodzi na to, że jakikolwiek sens może mieć to w kontekście jamy ustnej, to poza tym ssanie oleju na nic innego raczej nie wpływa.
  • Odpowiedz
@Chicane: oczyszczanie trzeba przeprowadzać bezpośrednio z krwi.
Robi się nacięcie 1cm na brzuchu i przykłada rurę odkurzacza na 5-10minut. Ssanie rury wyciąga z krwi toksyny i produkty przemiany materii, których nie ogarniaja nerki czy wątroba. Najlepiej mieć hemoroidy, wtedy nie trzeba nic nacinać, tylko rurę włożyć między pośladki.
  • Odpowiedz
powiedz mi w jaki sposób miałoby to działać? Co jest w oleju, w jamie ustnej, w organizmie, jak ze sobą reaguje i co właściwie robi.


@LifeReboot: a co ja jestem.... naukowiec? nie znam odpowiedzi na Twoje pytania.
  • Odpowiedz
powiedz mi w jaki sposób miałoby to działać? Co jest w oleju, w jamie ustnej, w organizmie, jak ze sobą reaguje i co właściwie robi.

a co ja jestem.... naukowiec? nie znam odpowiedzi na Twoje pytania.


@Chicane: :DDDDDDDDDDDDDD zrób sobie lewatywe z betonu, trust me bro.
  • Odpowiedz