Wpis z mikrobloga

pokaz jakie masz partycje na dysku


@Kuba_Wolinski: Ta. W domu siedze a nie u siorki :P

Ogolnie jest tak ze sa 2 dyski. Jeden systemowy (M2 czy jak sie to tam nazywa) a drugi zwykly SSD
Ten systemowy to 256 a ten drugi to 512. NIe ma zadnyc innyc partycji. Jest tylko C i D
  • Odpowiedz
@gorzki99: Ten dysk to jakiś dobry, czy chiński no-name z allegro? Bo jak to drugie, to może pokazuje się jako 500, a realnie ma 100. A jak to pierwsze to coś się mocno pokiełbasiło z partycjami.
  • Odpowiedz
Ten dysk to jakiś dobry, czy chiński no-name z allegro? Bo jak to drugie, to może pokazuje się jako 500, a realnie ma 100. A jak to pierwsze to coś się mocno pokiełbasiło z partycjami.


@Sotha: Lapek za ponad 5k z proline-nie wydaje mi sie zeby byla tandeta
  • Odpowiedz
kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start i wybierz polecenie Disk Management / zarządzanie dyskami


@Kuba_Wolinski: Spoko. Myslalem ze ktos juz tak mial i poratuje. Jak wspomnialem nie jestem u siorki wiec poki co nie mam dostepu do tego lapka. Bede cos dzialal tylko ze myslalem ze to jakas #!$%@?.
  • Odpowiedz
no bez info co jest w zarządzaniu dyskami jak wspomniał @Kuba_Wolinski: ciężko coś więcej powiedzieć


@laza: ok. zagadam do siorki czy mlody dzisiaj ma dostep do kompa czy nie :P jak bedize mial to niech mi fotke zrobi :)
  • Odpowiedz
niech ci da zdalny dostep przez team viewer lub andesk i sam sobie porobisz


@seboxtc: Tez juz o tym myslalem. TV to dobra opcja. Ale po pierwsze nie wiem czy ma zainstalowane a po drugie mlody nie ma dostepu do kompa non stop :) Dostep jest reglamentowany :) (podobnie z dosteptem do plejaka i internetu w telefonie :P) Nastepnym razem jak bede u siorki to mu zainstaluje :P

Najwazniejsze ze dostalem
  • Odpowiedz
tych programów nie trzeba instalować, no ale reglamentowany czas to co innego


@seboxtc: TV jest w pakiecie z winda? A to nawet nie wiedzialem. Co do czasu to takie podjescie wychowawcze siorki :) Nie ma siedzenia calymi dniami na kompie czy telefonie :P
  • Odpowiedz