Aktywne Wpisy

Mega_Smieszek +17
źródło: 1000016632
Pobierz
annlupin +25
misiek po czwartej nad ranem
źródło: 1000002146
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000016632
Pobierz
źródło: 1000002146
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Dodałem omegę, bo miałem z nią styczność.
Ale wygrywa bmw E38, którym też jeździłem 3.0 V8
Opel Senator? Znacie? Jakie klasyki Wam utkwiły w pamięci i Joe znacie z nimi historie? Opowiedzcie!
#motory
źródło: comment_16731627425UTIiEBlKCpknwnrde0X26.jpg
Pobierzźródło: comment_1673180075I3bIAYGzk1VmHFpP7mUNW9.jpg
Pobierzźródło: comment_1673180654A0uFUVybiriK3EvHmIRNJA.jpg
Pobierzźródło: comment_1673181475z6ndeByJWUYVZQxgcJM9Zs.jpg
Pobierzźródło: comment_1673181610Wn11HwoBwhEJi5taclM5jH.jpg
Pobierz@Zjem_Ci_nos opowiecie coś więcej o ISie?
Zastanawiam się nad kupnem na pierwszą furę. Myślę że 155 koni i tylny napęd nie będzie szczególnie wymagające do wprawienia się.
Czy to prawda że auto Lexus w manualu nie nadaje się na trasy i wyje przy prędkościach autostradowych? I ile realnie IS200 pali w mieście?
@Szopin: będzie, kup sobie przód napęd na pierwsze auto, jakiekolwiek Toyo, Corolla/Yaris/Avensis.
Dopiero jak nauczysz się jeździć (a nie zdać egzamin tak jak jest na nauce jazdy) przesiadka na ISa jako drugie auto wyjdzie lepiej. Mówię to z dobrej woli - za dwie lampy z ISa można sobie życie na nowo ułożyć XD
źródło: comment_1673182645APdBiZfrXOKGDVSg6Aan8A.jpg
PobierzTo moje ulubione książki, teraz warte grosze
Sory przekrecilo xd
źródło: comment_1673182849CC9Iu1P2vXuvGdiumW60J4.jpg
PobierzDobrze radzę, wpierw polataj przód napędem to potem przejście na tył będziesz miał gładkie.
W trasę jest średni, ta skrzynia szóstka
źródło: comment_1673183412aZYMisVDT23s5xG8T5kaBl.jpg
PobierzGeneralnie tak jak kolega wyżej napisał - dobrze jest zacząć jazdę od czegoś słabszego, u mnie to była 307-ka mamuśki.
W trasie - no cóż... W manualu biegi są dosyć krótkie, na 6 biegu przy 140 km/h będziesz miał już około 3,5-4k obrotów silnika, więc będzie go słychać. Nie jest to jakiś wielki hałas, ale radio będziesz musiał delikatnie podkręcić.
Mój ciągnie 13l gazu w cyklu mieszanym, w mieście