Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@JudaszowyBudyn: wiadome przecież, że brak faworyzowania któregoś ze swoich dzieci jest niekoszerny i w ogóle nie wolno tak robić, logiczne jest bowiem, że jak macie dużo dzieci, to jedno mocniej kocha matka, drugie ojciec i wszystko się równoważy.

Tak naprawdę to nie, no ale do posiadania dzieci nie potrzebujesz NIC, więc nierzadko dzieci mają narcyzy, debile bez szkoły, ludziki z ego wielkości Jowisza i inne "mundre" osoby. I to potem tak
  • Odpowiedz
Tak naprawdę to nie, no ale do posiadania dzieci nie potrzebujesz NIC, więc nierzadko dzieci mają narcyzy, debile bez szkoły, ludziki z ego wielkości Jowisza i inne "mundre" osoby. I to potem tak wygląda.

@buczubuczu: jak to jest mieć takich rodziców? :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jasha: #!$%@?, nie pozdrawiam.
Tzn - ja nie miałem tak kropka w kropkę, ale miała tak moja mama ze swoimi rodzicami, którzy także i mnie wychowywali kilka lat. Dopóki byłem jedynym wnukiem było w pyte. W momencie, gdy urodziła się moja kuzynka, miałem niecałe 6 lat i okazało się, że z jakiegoś sobie znanego powodu nasi dziadkowie rywalizują z jej dziadkami o to, kto da więcej. A ja byłem starszy, więc
  • Odpowiedz