Wpis z mikrobloga

@Kkazbl: w Poznaniu teraz całe centrum jest rozkopane przez remonty, także jeśli się teraz przeprowadzisz to pewnie będzie Cie to bardzo denerwować, ale tak przed remontem dobrze mi się mieszkało, No i w Poznaniu panuje powszechna betonoza
  • Odpowiedz
@Kkazbl: Plus Poznania jest taki, że jest to ogólnie bardziej kompaktowe miasto niz Wrocław. Jak mieszkasz w miarę w centrum to we wszystkie wartościowe miejsca jesteś w 15 minut rowerkiem. Jak skończą się remonty powinno być spoko. Wroclaw jest zdecydowanie bardziej rozwinięty i wielkomiejski, ale Poznań do zwykłego życia imo super (o ile pracujesz zdalnie, i mieszkasz w centrum i nie musisz #!$%@?ć się w korkach - ja pisze z takiej
  • Odpowiedz
@Kkazbl: w #poznan masz korki, bo DżejDżej i spółka wpadli na głupi #!$%@? centrum i PeSTki (takie fajne metro jeżdżące po powierzchni). Dodatkowo DżejDżejowi rower rzucił się na mózg
  • Odpowiedz
@Kkazbl: mi tam Poznań się podoba. Może lokalizacyjnie jest nieco po środku niczego, ale odkąd są dobre drogi ekspresowe to nie ma tragedi, 3h morze, 3h berlin. Pewnie mieszkańcy więcej powiedzą złego, ale zaletą Pozania jest to, że jest stosunkowo mały - wszędzie jest względnie blisko. Porównując - Trójmiasto jest ultra rozciągnięte a dostać się do dwóch przeciwległych dzielnic to jest masakra. Aha - korki w Poznaniu tez są.
  • Odpowiedz
@Kkazbl: Przecież w Poznaniu korki są jeszcze gorsze a Ukraińców tylko odrobinę mniej xD W zamian za to masz zapadłą dziurę w której nic się nie dzieje i z której wszyscy uciekają xD (w ciągu ostatnich 30 lat Poznań stracił 50k mieszkańców a w tym samym czasie w Krakowie, Gdańsku czy Wrocławiu delikatnie przybyło lub nie ubyło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kkazbl: proponuje iść krok dalej i #!$%@?ć za granicę, ja tak zrobiłem i nie żałuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz