Wpis z mikrobloga

Śniło mi się, że Rosja zaatakowała Polskę i oczywiście zostałem powołany do woja. Po którymś ze starć wpadłem w ręce kadyrowców, którzy zaczęli "weryfikację" czy jestem satanisto-nazisto-lgbtowcem, więc kazali mi pokazać wszystkie moje tatuaże - okazało się, że mam jeden, a był nim bulbazaur z pokemonów xd Przez chwilę mieli ze mnie bekę, ale wpadł nagle dowódca, kazał wszystkim zamknąć mordy i zostawić nas samych. Kiedy wszyscy wyszli powiedział że też jest fanem pokemonów a bulbazaur to jego ulubiony starter, po czym wyjął z kieszeni bojówek nintendo switcha i zapytał mnie czy nie mam przypadkiem switcha przy sobie, bo by chciał się wymienić pokemonami. Niestety nie miałem, co go zasmuciło, ale ostatecznie puścił mnie wolno.

Cieszy ten okazany humanizm mimo wojny.

#wojna #ukraina #rosja
  • 6
@esko: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? ???? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! ???? Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. ???? Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zaufaj