Wpis z mikrobloga

@Bulczan: @krzaczor93: Właśnie o to chodzi, żeby był szum, żeby efekt wyglądał jak z lat 90. Dzięki temu rzeczywiście tak wygląda, jakby film był nagrywany w dawnych czasach xD oczywiście, można nakładać po prostu filtry na video, ale po co skoro masz to samo po prostu dzięki staremu telefonowi?
Właśnie o to chodzi, żeby był szum, żeby efekt wyglądał jak z lat 90. Dzięki temu rzeczywiście tak wygląda, jakby film był nagrywany w dawnych czasach xD oczywiście, można nakładać po prostu filtry na video, ale po co skoro masz to samo po prostu dzięki staremu telefonowi?


@R3vors: a w tamtych czasach był taki szum? Jestem z 92 i jedynie z czym mi się to kojarzy to ze słabym sprzętem.
Nie
@SzubiDubiDu: Ale fajne, klimat aż się wylewa - możesz podesłać link do oryginalnej reklamy którą się inspirowałeś/brałeś dźwięk? Próbowałem sam coś znaleźć ale za słabo szukałem a chcę też zobaczyć oryginał
@Bulczan: w tv nie było ale na vhsach jak sięe nagrywało telewizję to bywało

@krzaczor93: bo to jedyny telefon który mam który robi dobre foty. Na nowszych wygląda to tragicznie. Lumia ma jeszcze rzeczywisty zoom czyli optyka przybliża obraz a nowsze telefony powiększają tylko pixele