Wpis z mikrobloga

Jak wszyscy wiecie, macie dziś wolne bo trzech Karoli ma urodziny ( ͡º ͜ʖ͡º)

Postanowiłem z tej okazji zrobić podsumowanie, które pewnie nikogo nie będzie interesować. To był średni rok, nie było źle ale bywało lepiej.

Ja znów nie przytyłem, kot za to znów nie schudł. Pierwszy raz od lat miałem grypę i coraz częściej boli mnie kręgosłup.

Znów uprawiałem pomidory które wyjątkowo ładnie rosły, narobiłem 40 słoików z przecierem. Miałem też wyjątkowo ostre jalapeno.

Zacząłem robić chleb na zakwasie, i pizze w stylu włoskim.

Założyłem tag na który wrzucam animacje znalezione w internecie #krotkaanimacja brałem udział w wykopaka i dorobiłem się bardo. To oznacza że w tym roku więcej się obijałem niż pracowałem.

Przejechałem na rowerze ponad 20tys km, i dalej nie mam prawa jazdy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Plany na ten rok?

Przede wszystkim chcę wyjechać i pracować w innym kraju. Być może Norwegia, choć myślę też o Włochach. I tu nie chodzi o to że w kraju jest źle. Po prostu nie mam w Polsce żadnych zobowiązań więc uznałem że nie ma sensu tu siedzieć. Chcę zobaczyć jak się żyje w innych miejscach ( ͡º ͜ʖ͡º)


#urodziny
Pobierz K-S- - Jak wszyscy wiecie, macie dziś wolne bo trzech Karoli ma urodziny ( ͡º ͜ʖ͡º)
...
źródło: comment_1672995904yBsDN8RE9bP3ZumCuArnOD.jpg
  • 6
@chmielus_93: Kiedyś próbowałem robić animacje i rysować, ale niestety nie mam do tego talentu ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do tagu, znalazłem w internecie kilka ciekawych animacji i zacząłem je umieszczać pod tagiem.
@chmielus_93: O gamedev :) w tym też próbowałem działać, miałem konto na warsztat.gd i pisałem własny silnik. Ale skończyłem jako programista php i klepie strony.
@K-S-: noo od strony kodu to trzeba byc w to wkręcony, kasa nie ukrywając, w innych branżach dużo lepsza :). Jako animator źle nie jest, zarobki i kreatywna praca daja frajdę, ważna jest też firma gdzie się trafi :).