Wpis z mikrobloga

Myślałem trochę że to fejk bo praktycznie żadne źródło nie wspomina o takiej nawigacji. Jednak znalazłem TNS 310 Plus. Głównie w yaris, a na zdjęciu to nie yaris tylko pewnie inna jeszcze mniej znana (wcześniejsza?) opcja w jakieś toyocie.
Mało kto o tym wspomina zapewne dlatego, ze już wcześniej były bardziej zaawansowane systemy. nawet z dotykowymi monitorami CRT, więc taka nawigacja przeszła bez większego echa.
  • Odpowiedz
@r5678: Toyoty z przełomu tysiącleci i ciut późniejsze miały radia z ekranikiem i zestawem guzików do nawigacji w standardzie. Nawet bieda Yarisy. Trzeba było tylko dokupić boxa TNS. Sam mam taką w Corolli e12 z boxem wielkości odtwarzacza DVD pod fotelem. Na zdjęciu jest pierwszy Avensis.
  • Odpowiedz
@r5678: Miałam coś takiego, ale na wyświetlaczu komputera między zegarami. Golf 4, 2002 rok. Miałam tylko mapę Austrii, po pierwszym właścicielu i nie było okazji korzystać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: Skąd masz fotkę? Parę lat temu zrobiłem identyczną i wysłałem złomnikowi i się zastanawiam czy to ona.
  • Odpowiedz
@AlezWieje: Jeździłem trochę autem z taką nawigacją. Całkiem fajne, szczególnie wyświetlanie na zegarach robiło wtedy wrażenie. Najlepsza była zmiana płyty CD na granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz