Wpis z mikrobloga

Pomadowe Mirki, możecie polecić coś do trochę dłuższych włosów (na oko pewnie z 15 cm), żeby łatwo ułożyć i nie martwić się później lecącymi włosami na twarz. Raczej nic z bardzo mocnym chwytem typu kask - na jakieś messy zaczeski itp. najlepiej z możliwością przeczesania w ciągu dnia. Zależało by mi też na łatwości aplikacji (zawiodłem się pod tym względem na Arcadian clayu) i dobrego stosunku ilość/cena. Z tego co pobieżnie przejrzałem, to przewinęły się: Goldwell Roughman, 180 bpm, American Crew Clay i coś z marki by elementum. Coś z tego wybrać a może jeszcze macie jakiś typ?
#pomadowaglowa #pomada #wlosy
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Obywatel_Kondominium: ja nie jestem specjalistą w temacie, ale używam reuzel zielony. Zapewnia mi to czego oczekuję, średni chwyt i średni połysk. Włosy nie są sztywne, w ciągu dnia mogę sobie spokojnie je poprawiać i wyglądają moim zdanie naturalnie. Jedynie aplikacja nie jest może tak "łatwa" jak przy pomadach wodnych ale już się przyzwyczaiłem.
@pera007: Strasznie byłem zawiedziony pod tym względem Arcadianem, ludzie w różnych recenzjach zachwalali łatwą aplikację a u mnie strasznie ciągnęło włosy, nie mogłem porządnie go wprowadzić a szkoda, bo generalnie był bardzo fajny. Z tego co widzę, opłacałoby się cenowo jak coś brać tą wersję z pompką. Masz trochę dłuższe włosy? Takich typowo kremów też się trochę obawiam, że chwyt może być zbyt słaby, chociaż jak pisałem, ma głównie utrzymać włosy