Wpis z mikrobloga

Z opowieści Barneja wynika, że wuj Stefan był kimś w rodzaju tatusia Bronka w bliżyńskich realiach: wuj Stefan najlepiej obtańcowywał ciotki i szwagierki na weselach, wuj Stefan mógł wypić najwięcej, wuj Stefan najlepiej znał się na kaszankach, wuj Stefan miał najlepsze gołębie, wuj Stefan robił na nich najlepszy rosół w okolicy, wuj Stefan to, wuj Stefan tamto - dr Manhattan przy wuju Stefanie to leszcz
#kononowicz #barney #patostreamy
  • 15
@fadfafl55: swoją drogą ciekawi mnie, czy mokotowski git pojedzie odwiedzić (albo nawet zrobić lajta pod bramą) toruńskiego gita - tuczenko wychodzi w następny piątek z tego co czytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WarMlek: Z tego co wiem to nie, ja też większość informacji o nich wiem z tagu o freak fightach oraz tego co się można dowiedzieć z różnych konferencji i wywiadów. Zresztą nie wgłębiałem się w to jak niektórzy, ale myślę że dobrym materiałem do obejrzenia jest wywiad z bratem murańskiego. W ogóle samo uniwersum murańskich jest tak połączone z uniwersum polskich freak fightów że nawet trudno trochę mówić o jakimś oddzielnym
@PZt37: Nie wiem. Nie chcą gadać, ale któryś kiedyś ogólnie się wyraził, że można było wywnioskować, iż za bardzo nie było go w ich młodym życiu. Strzelam, że mógł prowadzić życie, jak wielu chlopecków na wsiach, czyli pól roku pod sklepem i rok w pierdlu, bo jak się nie ma za co stać pod sklepem, to trza kombinować i okradać sąsiadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)