Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki

Szukam osób które korzystają z oferty #provident z ich #kartakredytowa - bo widzę na ich stronie, że w ofercie posiadają karty kredytowe, nie interesuje mnie zadłużanie specjalne albo na dłuższy okres niż miesiąc ale mądre wykorzystanie karty kredytowej, bo na ich stronie widać schemat działania karty, że jeżeli się spłaci w pierwszym miesiącu zadłużenie to nic się nie płaci itp. ale więcej informacji nie mogę znaleźć w regulaminie czy w umowie na temat tego okresu bezodsetkowego - i właśnie mam pytanie czy taka karta posiada taki okres bezodsetkowy czy nie? (dzwoniłem na infolinię ale tam osoba nie potrafiła mi na to odpowiedzieć xd)

Bo jeżeli posiada ona okres bezodsetkowy to widzę tutaj dobrą alternatywę chyba dla kart kredytowych z banków bo tutaj można sobie wypłacić pieniądze i wsadzić np. na lokatę ( ͡° ͜ʖ ͡°) (wiem, że to grosze ale za free)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b696463aff44a0fb1aae44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej mirki

Szukam osób które korz...
źródło: comment_1672914266St2ErMyyLB8SMGs9faNlav.jpg
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: W banku pekao masz oferte karty kredytowej z żubrem, masz tam 3 pakiety i w zależności jaki Cie interesuje pakiet wybierasz sobie, bez opłat za kartę kredytową. Czym lepszy pakiet tym możesz pożyczyć więcej z karty i płacić raty 0%, to tez fajna sprawa. Oprocentowanie nie duze. Sprawdz sobie.
OP: @CrawlOuttaLove: W swoim banku już mam kartę kredytową i nie chce mi się przenosić do pekao (choć te 10 rat 0% jest kuszące tylko szkoda, że na małą kwotę) + no nie wiem czy mam szanse brać kolejną kartę.

Tutaj pytałem się akurat o tą kartę ponieważ jest pozabankowa (czyli może nie sprawdzają BIKu) + tylko w celach takich aby pieniążki te mogły pracować na lokacie/koncie oszczędnościowym i po