Wpis z mikrobloga

Na takie konferencje zwyrol byłby 5 razy lepszy. Jak są nowi zawodnicy, nowe „konflikty” to potrzebny jest ktos, kto z nich coś wyciągnie, a nie pasut z przygłupimi żartami. Podejście do dziewczyn i fabijanskiego było męczące. Do reszty nic nie wniósł. Jedynie na plus ta akcja z Wrzoskiem.
Tu powinien być właśnie ktos jak zwyrol, cpaniowski czy Gimper. Bombel chciał poddymic, ale dużo lepiej by wypadło, jakby punktował się z Jozwiakiem w miarę merytorycznie ale bez hamulców odnośnie tego, co dzieje się za kulisami. A tak to darcie japy przez przygłupów typu popo. No ekhm. Mam wrażenie, ze konfa z dużym potencjałem, ale strasznie niewykorzystana
#famemma
  • 5
  • Odpowiedz
@Misticmac: Też jestem tego zdania, że nie przedłużenie kontraktu z Wardęgą było giga minusem ze strony fame. Dobrą alternatywą byłby właśnie Kaniowski, ale teraz już raczej z fejmu nie odejdzie z HL, gimper jest inteligentnym chłopem, ale wątpię, że nadałby się do tej roli.
  • Odpowiedz
  • 1
@eurphie: Od pasuta? Oczywiście. Pewnie dlatego, ze jest w stanie „podkręcić” zawodników na siebie oraz zadawać pytania, które coś wnoszą do panelu. Z pasuta wystąpienia zupełnie nic nie wyniknęło. Taki sam błąd, jak angaż Maćka z dupy. Obaj maja takie same podejście do tematu, tylko w rożnym wykonaniu i dwa razy to zawiodło.
  • Odpowiedz
Taki sam błąd, jak angaż Maćka z dupy. Obaj maja takie same podejście do tematu, tylko w rożnym wykonaniu i dwa razy to zawiodło.

@Misticmac: Taki już urok "śmieszków". Są fajni przez 10 minut, ale jeśli masz spędzić z nimi cały dzień, to masz dość. Taki typ człowieka. Powtarzające się żarty stają się meczące i niesmaczne, a tacy często nie zmieniają płyty.
  • Odpowiedz