Życie pisze najlepsze scenariusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kadencja Michała Probierza w młodzieżowej reprezentacji Polski nie stoi pod znakiem pasma sukcesów. Drużynie U21 udało się wygrać tylko jedno spotkanie - 22 listopada pokonaliśmy Turcję 3:2.

Nie można jednak wykluczyć, że rezultat tego spotkania nie powinien mieć żadnego znaczenia. Wszystko przez wzgląd na informacje wskazujące o możliwym "ustawieniu" towarzyskiego meczu.

#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #weszlo
Pobierz InstrybutorzOrlenu - Życie pisze najlepsze scenariusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kadencja Michał...
  • 7
@Instrybutor_z_Orlenu: zanim w ciemno zaczniecie pisać "hue hue Michniewicz ustawił mecz": brakuje tu dość ważnej informacji o tym, że o "ustawienie" podejrzany jest SĘDZIA, a nie zawodnicy lub trenerzy którejkolwiek z drużyn
Podejrzenie ustawienia meczu wynika z tego, że sporo obstawiono na zakład powyżej 1,5 bramki w 1 połowie plus okoliczności padnięcia tej drugiej bramki - przy stanie 1:0 w końcówce 1 połowy sędzia dyktuje karnego "z dupy", a po obronieniu
FerdynandLipski - @Instrybutorz_Orlenu: zanim w ciemno zaczniecie pisać "hue hue Mich...
@Ferdynand_Lipski: ożesz ty ile tutaj oczywistych "błędów"...

Karny z niczego,
Obrona pierwszego karnego była jak najbardziej prawidłowa,
przy dobitce gość mu wykopał piłkę z ręki, czyli atak na bramkarza i to dość oczywisty.

Nie wiem tylko dlaczego Probierz w tej sytuacji chciał kontynuować mecz przy tym jak oczywiste błędy popełnił sędzia, błędy tak oczywiste że bardzo ciężko uznać je za przypadkowe...