Wpis z mikrobloga

@Samowski: Gra jest miód ale optymalizacja beznadziejna. Jeśli nie przeszkadza Ci EA to warto imo. Pod warunkiem ofc ze masz wolne 90 zika i nie będziesz płakał. Ja mam przegrane jakieś 30 godzin i super mi się gra. Czekam tylko na ten patch z optymalizacją bo zwyczajnie, miasto zwiesza mi kompa, niby kolejny pacz ma to naprawić.

Tylko pamietaj ze to EA! Gra działa czasami po prostu bardzo komicznie i zwyczajnie
@Samowski: Wioske regularnie atakują. Plus masz pare opcji budowy mozesz budowac jak ja na otwartym terenie wiec ryzyko ataku z kazdej mozliwej strony ale za to wszędzie moge robic farmy. Albo górzysty bardziej teren, mniej miejsca ale łatwiejsza obrona.

To bardziej mi przypomina uproszczone anno bez statków niż banished.

Obczaj sobie moze to:
- Clanfolk
- stranded alien dawn
- Endzone
- Kingdoms rebron
@Samowski: obczaj sobie Against the Storm. Świeże podejście do tematu. Budujesz miasto przez jakieś 1,5 godziny i albo wygrasz albo przegrasz do tego czasu po czym odblokowujesz nowe perki i budynki. Podczas rozgrywki dobierasz budynki z puli jak w karciankach dzięki czemu trzeba fajnie kombinować.

Dawno nie grałem w coś tak świeżego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vosmor: dzięki za propozycję, każda grę znam mniej lub bardziej. Najbardziej zastanawiałem się nad clanfolk ale na wykopie odradzali ze względu na brak kontentu, chociaż połączenie rimworld z prowadzeniem własnego klanu wydawał się ciekawy. Stranded alien Dawn też wydaje mi się takim okrojonym rimworldem. Kiedyś oglądałem recenzje Endzone, to ludzie mówili, że to też taka wydmuszka. Co do Kingdoms Reborn to nie jest zbyt uproszczone?

@isea: brzmi ciekawie ale na
@Samowski: Nie nie, anno to całkowicie inna liga. I to jest mega gra. Ja myślałem ze Ty Anno skończyłeś....

To lepiej kupic Anno 1800 i 2 dlcki, na moje najlepsze to

- Bright harvest
- Land of lions
- Sunken treasures

Ale to osobista opinia.
@Samowski: Mam dodane do ulubionych ale jeszcze się nie zdecydowałem na zakup. Znajomy kupił i narzekał że mało contentu i bardzo czuć że to gra ea. Od siebie mogę polecić timberborn wkreciłem się na wiele gjodzin