Wpis z mikrobloga

Co za czasy, Giannis rzuca career high 55, a pierwsza reakcja - wow ładnie, ale wczoraj było 71 i 54. A no i 44, 43 i 42 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nba
  • 16
  • Odpowiedz
@DzdzystyDzejson: masz rację, zwłaszcza taki 38-letni LeBron do którego należy jeden z powyższych wyników, a który kompletnie nic nie osiągnął przez całą karierę, ewentualnie 4-krotny mistrz NBA Klay który jak twierdzisz też nic nie osiągnął
zejdź na ziemię bo straciłeś z nią kontakt
  • Odpowiedz
@Deska_o0: bardziej piłem do szczyli pokroju Donovana, tak, masz racje LeBron jest bardziej utytułowany, ale skoro już się tak czepiasz to odbije piłeczkę, Giannis ma 28 lat, w jego wieku LBJ tez miał 1 pierścień, 1 MVP finałów i o jeden więcej MVP sezonu zasadniczego, za to Giannis był też DPOY kiedy został MVP. Klay miał w wieku 28 lat 3 miski, ale żadnych osiągnięć indywidualnych.
  • Odpowiedz
@DzdzystyDzejson: i w 20-21 też im niezbyt szło.
Zresztą, pokazujesz mi tutaj statystyki z poprzednich sezonów, w kontekście rozmowy o MVP tego sezonu, Mitchell zdecydowanie gra sezon życia póki co, a Tatum gra od lat to samo, a przypominam ci że za poprzednie sezony takiej samej gry nie dostał statuetki
  • Odpowiedz
@KXNG_Preem: no przecież napisałem, że w 2020-2021 im nie poszło i to był jedyny raz.
Tatum w takimi Cavs, podejrzewam, by wykręcił jeszcze lepsze wyniki, bo w Bostonie musi się dzielić piłką z drugą (pierwszą) strzelbą J. Brownem. A pomimo to i Donovan i Jason mają podobne staty w tym sezonie. Wydaje mi się osobiście, że Tatum jest lepszy all around i jest lepszym two way playerem po prostu, stąd wysokie
DzdzystyDzejson - @KXNG_Preem: no przecież napisałem, że w 2020-2021 im nie poszło i ...

źródło: comment_16728457774agxiSJIn7rr4HgfUBUW3Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KXNG_Preem: Zgadza się, edytowałem komentarz, ale zanim na niego odpowiedziałeś i zdecydowało to, że to co było wtedy słabym runem dla Bostonu, dla Utah jest sufitem. a poza tym w 20 -21 to rzeczywiście był jedyny słaby run Celtów.
  • Odpowiedz