Wpis z mikrobloga

Elo, zgredy! ;) Nie było mnie tu prawie rok; papuśniaki, paciuloki i ruskie onuce z Kambo wcale mnie nie obchodzą. Ale z nowym 2023 ciekawi mnie, czy stara ekipa kpiarzy, ironistów i satyrów wciąż na chodzie? Mam nadzieję, że tak :) Kto żyw? @Niedobry @Kroledyp @grubas_ulany @wataf666 @Justyna16 @pelt @dizel81 @denerwujesie @r333m4k444 @ptakdodo @RyugaHideki @darth_invader @aduntorinas @dawid131 @Chilli_Heatwave @ziolowytomek @dzielnyiloczyn @Hydrowachotargacz @tygrys12345 @Hana1 @iolsh aka jacek... (kolejność przypadkowa). Pewnie kogoś "ze starych" pominęłam, sorry. Najlepszego dla Was, bezbożnicy! ;) I jeszcze Ty, Kiszony Gapciu, jesteś? Tobie, kurfa, mimo wszystko życzę, oby Ci się chopie udało cokolwiek już, cokolwiek...kiedyś tam...
#raportzpanstwasrodka
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Babcia_krzyzowa: elo jalapeno - ja przestałem śledzić filmy chyba że 2 miesiace temu, czytam tag i Reddit - od czasu do czasu zrobię jakaś przeróbkę pod wpływem chwili. Rzadko coś oglądam bo nudy a Gapa mnie nie interesuje choć to nowy król tagu a o Adamie nikt nie pamięta - jego słowa że nie mają hejterow okazały się prawdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)