Wpis z mikrobloga

Szukam aplikacji na telefon, która będzie mi odliczać określony czas i informować o jego upłynięciu dźwiękiem, po czym zegar się zresetuje i będzie odliczać czas ponownie. Zna ktoś taką apkę? Potrzebuję do ćwiczeń rozciągających gdzie ciężko jest patrzeć na zegarek

#apple #iphone
  • 4
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: Nie chodzi mi o pierwszą lepszą apkę tylko o cos sprawdzonego. Próbowałem kilka i każda była albo na 7 dni lub miała zablokowane funkcje/włączały się co jakiś czas reklamy, i wszystkie były drętwe w obsłudze. Ściągnąłem tę co podałeś i na razie wydaje się najlepsza/najprostsza w obsłudze. O to mi chodziło. Też jest widzę wersja płatna pro (nie wiem jakie funkcje są zablokowane ale jestem w stanie za nią zapłacić
@patrol798: to jest jakaś aberracja, żeby guwna pokroju czasomierza czy kalkulatora na iOS były płatne i to często jeszcze na abonament, #!$%@? kup dostęp do kalkulatora na rok za jedyne 129.99.
W tej cenie od telefonu oczekiwałbym bogatej bazy programów za sam fakt posiadania danego telefonu.

Śmierdziele z Apple powinni pisać te apki za free do sklepu choćby w czasie wolnym. Chyba że w apple nie ma czasu wolnego tylko są