Wpis z mikrobloga

byłem pare dni temu na #narty mam nowe kupione w tym sezonie buty z flexem 110 i kurde strasznie po zjeździe bolą mnie łydki, na początku obstawialem ze to przez to że nie jeżdze na językach ale jednak jeżdże i to bardzo pochylony do przodu więc to nie to, buty mam 28.5cm i troche pięta jest luźna tak o 1-2 mm zastanawiam się czy ból łydek nie jest przez to że mam piętę trochę w powietrzu i opieram się duzo na palcach i śródstopiu, jest jakaś szansa żeby temu zaradzić czy tylko wymiana butów wchodzi w grę?

Po każdym zjeździe muszę buty rozpinać bo nie dam rady stac, w tamtym roku kilka razy wypożyczałem buty i były spoko, czy możliwe że buty z mniejszym flexem były by dla mnie lepsze i nie było by tego efektu ?
  • 8
@zgon_bo_umar: @Piotr--K: buty mierzylem z bootfitterem w sklepie i były trochę ciasne teraz się trochę poszerzyły, na początku zapinam na 1-2 ząbek potem po paru zjazdach ciasniej i w obu przypadkach czuje ból łydki, jeśli buty są za duże to da się to jakoś wyregulować wkładkami czy pozostaje tylko kupno nowych butów ?