Wpis z mikrobloga

  • 98
Pokaz fajerwerków w Francji: "Było spokojnie"

https://www.wykop.pl/link/6966559/pokaz-fajerwerków-w-san-diego
https://www.wykop.pl/link/6966359/blisko-700-aut-spalonych-w-sylwestra!!!-msw-francji:-"było-spokojnie"

O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.

Tag do obserwowania / czarnolistowania #dwielinie
  • 15
@Luzaczek: co za różnica skoro chodzi tylko o spalone auto? Mogło być nawet z kreskówki...ktoś z mózgiem się domyśli, a nieudacznik się przyczepi nawet do koloru auta bo nic ciekawego do powiedzenia nie ma :)
@DrJoint: dokładnie. Historia pamięta takie symboliczne wstawki. Np w nazistowkich Niemczech. Tam wraz z jakimkolwiek związkiem z Żydami wstawiany był na milisekundę "obrazek" szczura.
@DrJoint: Jak się przyznać do błędu skoro nie uważam żeby to było istotne skąd akurat zdjęcie spalonego samochodu...mogło być z Burkina faso czy kreskówki...bez różnicy dla mnie więc wyjebongo ;-) większość z iq powyżej 60 zrozumiała, sam się zastanów w której grupie jesteś..
@fff112: hehe ładne fikołki logiczne robisz :D i na kazdym kroku odniesienie że jak ktoś nie kuma to jest przygłup. co tu rozumieć ? zdjęcie mam zrozumieć ? Ja Ci to porównam do tego co było kiedyś w odniesieniu do powstania warszawskiego. Kiedyś ilustrowali obchody powstania pewnym zdjęciem . Niby bez różnicy kto to bo mają broń i sie skradają prawda ? :D
Pobierz DrJoint - @fff112: hehe ładne fikołki logiczne robisz :D i na kazdym kroku odniesieni...
źródło: comment_1672738843IaJKpxm7uJPRvBmQ0ilwWQ.jpg
@DrJoint: Jakbym zakrył tablice rejestracyjne to było by już ok? W życiu by mi nie przyszło do głowy, że ktoś widzi różnicę w tym skąd ten płonący samochód i można się do takiego czegoś przywalić..jak można nie zrozumieć, że chodzi tylko o płonący samochód..
@fff112: no jak można nie zrozumieć że chodzi tylko o karabiny i walki uliczne ? :D wybacz, dla odprężenia wchodze z Tobą w dalszą polemike :) tak ot dla rozrywki :)
@DrJoint: Nie ma to dla mnie znaczenia..wstawiłem zdjęcie płonącego samochodu i nie poczuwam się do winy, nie obchodzi mnie skąd on jest, kiedy spłonął bo jestem ignorantem i mi z tym dobrze, a że też mi się nudzi to się mogę przegadywać z Tobą cały dzień.