Wpis z mikrobloga

Gram w te kunie i kowboje, opierałem się parę lat bo nie lubię westernów ale o jezu jakie to dobre

Daje okejkę i rekomendację

Dopiero parę godzin gry za mną, ogarniam pierwsze miasteczko i obóz

To w ogólnie nie jest GTA na koniach, w końcu jakaś bardziej poważna narracja. Cały klimat - wolne tempo, muzyka, grafika, świat wszystko prima sort. Z bajerów graficznych, to chyba największe wrażenie robi świetnie zrobiony HDR

Z minusów, mam dwa, techniczne:
- za szybkie wschody i zachody. Nie zdążę konia dobrze wyczesać i z nocy robi się dzień
- kiepska implementacja DLSS. Nawet w trybie jakość, widać negatywną różnicę, a jako że gram w 4K - to nie ma szału z klatkami

#rdr2 #gry #chwalesie #pcmasterrace
Pobierz Atreyu - Gram w te kunie i kowboje, opierałem się parę lat bo nie lubię westernów ale...
źródło: comment_1672603716pZo41ijWSx0kew5P6D6y1v.jpg
  • 22
To w ogólnie nie jest GTA na koniach


@Atreyu: Kompletnie nie jest i chyba wiele osób przez to odbiło się od gry, bo liczyli że będą jeździć konno przebrani za jednorożce i strzelać do wszystkiego z działka gatlinga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: fabula jest o wiele bardziej powazna, ale fakt, jest wiele glupkowatych npc jak a gta. Rowniez podejscie do historii jest humorystyczne, jak np. gang zolnierzy konfederacji
@Atreyu: Z tym DLSS to szkoda strzępić ryja. RDR2 to jedna z kilku gier w których próbowałem skorzystać z DLSS by grać na wyższej rozdziałce i dodać sobie FPSów i w najlepszym (quality) wypadku wyglądało to tak, jakbym miał potężną wadę wzroku i nie mógł złapać ostrości w grze. Z wyłączonym DLSS konie&kowboje 2 wyglądają o niebo lepiej.
Ostatnio zrobiłem przesiadkę z laptopa na stacjonarę z AMD i porównałem sobie Escape
@Atreyu: @kmovsky: DLSS na start jest #!$%@?, obraz jest rozmyty ogólnie tragedia. Magia się zaczyna po ustawieniu filtru Wyostrzania: alt+F3 > dodaj filtr > Wyostrzenie. Ja mam ustawione na 60% i wygląda cudnie, ostrość piękna, brak rozmycia (gram w 4k). Ustawienia się automatycznie zapisują, polecam. Każdą grę z DLSS polecam skalibrować tym filtrem Wyostrzania.